Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan színesítsem az öltözköd...

Hogyan színesítsem az öltözködésemet?

Figyelt kérdés
A kérdés alapvetően őszre/télre szól, mert nyáron lehet haspólókat, sortokat hordani, de évközben már unom a farmer-póló kombót. Van valakinek ötlete/tippje, hogy mivel tűnhetnék ki(az öltözködésemmel) a tömegből?

2022. aug. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen is hordhatsz szoknyát vagy egyberuhát, akár színes vagy mintás harisnyával. Meg a kiegészítők is sokat számítanak: egy szép öv, táska, sál, nyaklánc stb bármit fel tud dobni, ha illik hozzá.
2022. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A farmer-ing párosítás az egyik legtrendibb viselet.S az ing nemcsak karakteressé teszi viselőjét,de a tekintetet is vonzza.A farmer-és bőrkabát viselete pedig pl.egy pulóverrel tökéletes választás az őszi napokra.
2022. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya harisnyával, szövetnadrág, ingre kötött mellény, sapkák/kalapok (én régen sose hordtam, de 1-2 éve sokat vettem és kb a legjobb kiegészítő).
2022. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Műbőr leggings
2022. aug. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét érzem. Összel-télen sokkal könnyebb rétegezni, ruha alá hosszú ujjú felsőt venni.

Én pl. rendszeresen veszek fel egy felsőt, rá egy egyberuhát majd arra még egy kiskabátot vagy kardigánt.


Nyáron meg max. két ruha darabot tudok magamon viselni. :/

2022. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!