Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek a srác öltözköd...

Tetszik nektek a srác öltözködése?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 25. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem, szerintem elég borzasztó és egyáltalán nem is áll neki jól. Ha csak sportoláshoz vette fel, akkor oké, de utcai outfitnek szerintem ez nem túl jó választás.

A kutya amúgy nagyon cuki és a srác se néz ki rosszul, csak nem tetszik az öltözködése itt.

2021. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol egy szurke polo van rajta, meg egy fekete edzos gatya. Idaig nincs baj, de az a citromsarga terdvedo, azzal a mintas zoknival katasztrofa. Ez nem igazan stilus, csak kivett valamit a szekrenybol es felvette.
2021. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
1. vagyok, azt még hozzátenném, hogy a pólójával egyáltalán semmi bajom és a nadrág se olyan vészes, csak annyi vele a probléma, hogy a lábához képest túl bő a szára. Ami nagyon elrontja az összképet, az ez a térdvédő+zokni kombó. Egyrészt nem is túl ízléses, másrészt meg olyan tőle a lába, mint két pálcika.
2021. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Alaposan kielemezted. Várunk rólad is egy képet. ;)

2021. aug. 25. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sértőt nem mondtam. Le is írtam, hogy a srác amúgy nem néz ki rosszul, csak ez nem előnyös számára. Feltételezem amúgy, hogy sportoláshoz öltözött így, azért is van rajta térdvédő és erre teljesen megfelelő is, de te kérdezted, hogy amúgy nekünk hogy tetszik ez az összeállítás. Én pedig erre válaszoltam.
2021. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semleges, nem tudok fennakadni mások öltözködésén, arra gondolnék, hogy laza és kész. Viszont a hármas tényleg szépen részletesen válaszolt a kérdésre, és erre személyeskedni kezdesz vele, ezt nem értem. :S
2021. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!