Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány napig hordotok egy pólót?

Hány napig hordotok egy pólót?

Figyelt kérdés
Vegyük úgy hogy nem izzadtok bele, se koszos nem lesz, csak simán használtas, úgy általában.
2022. aug. 6. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Van hogy naponta 2-3 póló is rám kerül.
Napi 1 póló.
2-3 napig is.
4-6 napig akár.
1 hét vagy több is.
49 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Néha még váltom is egy nap ilyen melegben.
2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap
2022. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Az emberek attól függetlenül, hogy igénytelenséggel társítják ezt a dolgot, valójában sokszor még a beleizzadt pólónak sincs semmi szaga, csak az ember kényes állat és inkább indítja a mosógépet a hét mindennapján. :)


Nekem pl olyan dezodorom van, hogy nap végén sem lesz büdös a hónaljam se, hiába vagyok odakinn nagyrészt.

Kiteszem szellőzni egy kicsit és másnap ugyanúgy felveszem. Semmi szaga nincsen, főleg ha az ember parfümöt is használ, meg egy jó deót.


Én pl heti 2-3 nap ugyanazt a pólót is hajlandó vagyok felvenni, max nem egymás utáni napon, kivéve ha szemmel láthatólag is nagyon piszkos lett (mondjuk mert össze festékeztem).


Sőt, otthoni délutános "játszós" pólóimat, melegítő alsómat heti 1x szoktam kimosni. :)

2022. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mit csinálok.

Egyrészt szinte minden nap több felsőt is hordok, mert mást hordok otthon, mint amikor elmegyek.

De azért, mert felvettem valamit mondjuk 2 órára vásárolni vagy ültem benne egy napot az irodában, még nem fogom automatikusan kimosni. Persze, mondjuk az irodába, ahol minden nap ugyanazokkal az emberekkel találkozom, nem húzom fel ugyanazt a cuccot kétszer egymás után, de ez inkább esztétikai kérdés.

Nyilván van olyan eset is, amikor egy használat után is megy a mosásba.

2022. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam csinálni, hogy felveszek egy pólót, aztán, ha megyek valahová, lecserélem egy másikra, majd, ha megjövök, az itthoni pólómra cserélek vissza és fürdés után felveszek egy 3. pólót.

Ha egész nap nem megyek sehová, akkor 1 póló szokott rajtam lenni egész nap és néha 2 napig is hordom ugyanazt, ha nem izzadok bele vagy csak lusta vagyok átvenni.

2022. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában napközben 1, és alváshoz tiszta 2.


De könnyen lesz belőle 3 is ha nyár van.

2022. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
2-3 napig oke ha nem izzadsz bele.
2022. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nyáron naponta cserélem ilyenkor nagyon izzadok. Az év többi részében 2 napig hordok egyet.
2022. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ami aznap rajtam volt, a nap végén megy a mosásba. Eszembe nem jutna még egyszer felvenni. Fúj!
2022. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap új felsőt veszek fel. Maximum akkor nem, ha csak pár percig vagy 1-2 óráig volt rajtam. Olyan meg nincs, hogy kicsit sem izzadok egy nap. Én a pólókat, bugyikat, zoknikat naponta cserélem.
2022. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!