Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrágban mehetek fogorvo...

Rövidnadrágban mehetek fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nyáron még nem voltam fogorvosnál, valahogy így alakult. Holnap lesz időpontom magánfogorvoshoz, de meleg lesz ugyebár. Felvehetek egy szolidabb rövidnadrágot vagy menjek inkább hosszú nadrágba? (A szék miatt is (ki tudja hányan ülnek benne egy nap), meg ha orvoshoz megy az ember, akkor nézzen már ki valahogy).

(Lány vagyok és igen, tudom, túlgondolom, de ilyen vagyok.)



2022. aug. 7. 19:41
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
10%
Úgyis a kéjgàz mindent megold, Babàm 😉😉
2022. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Persze, nyugodtan
2022. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
98%

Abban mész, amiben szeretnél. A széket minden páciens után fertőtleníteni szokták általában.

Ami fontosabb, hogy moss előtte rendesen fogat, nem az öltözeted nézik.

2022. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
85%
Én meg mindig nyáron megyek, mert akkor van időm, így az ellenőrzéseket legtöbbször júliusra igazítom. Mentem rövidnadrágban és szoknyában is már, nincs elvárás vagy ilyesmi. csak az általános dolgok, legyen tiszta, fogat moss előtte és annyi. A széket vagy leterítik vagy fertőtlenítik, amiatt ne parázz.
2022. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért én felülre is vennék valamit.
2022. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Rövidnadrágba mész??

Na ,azért viselkedjünk már!!

Fogorvoshoz nem mehetsz rövidnadrágba!!Egy ilyen komoly helyre?

Fekete hosszúnadrág,fehé ing,maszk dupla ffp2,fertőtlenítőspray amivel lefújod a széket.

Minimum ennyi.

2022. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6.

És a maszkot le se vegye.

2022. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én simán mennék abban.
2022. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abban mentem végül, hát kicsit ciki volt, hogy ráizzadt kicsit a lábam a székre, de ennyi volt. Szerencsére nem volt probléma a fogaimmal, csak fogkőleszedés kellett, most megint nem kell egy évig felé néznem :D
2022. aug. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!