Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 41-es lábra gömbölyű orrú...

41-es lábra gömbölyű orrú cipőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
41-es lábam van, és eléggé zavar. A gömbölyű orrú cipők tényleg segítenek hogy kisebbnek hasson? 178cm vagyok, tehát nem feltűnő, de zavar. Sokan mondják hogy magassarkút kell felvenni, mert az a legjobb optikailag. De nem nézek ki nevetségesen 186cm-en???? Akinek 41-es lába van és magas de még is magassarkút hord azt nem zavarja hogy nagyon magas lesz???
2010. szept. 23. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok és 43-as a lábam. Igaz, hogy fiú, de attól még ez van.
2010. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hordj, amit szeretnél. Ne azt amit a többség elvár vagy mond neked. Amúgy szerintem nem baj, ha valaki magas és magassarkút hord.
2010. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 40-es lában van, és volt kerek orrú topánom, és nagyon szerettem, jól is állt :)

De én szeretem a magas sarkút is, kit zavar, ha magasabb vagy az átlagnál benne, legalább kitűnsz a tömegből :D

Bár mondjuk én csak 170 cm vagyok.

2010. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes gömbölyített orrrú cipőt venni.

Én is olyan magas vagyok mint te, és 41-42-es cipőt hordok.


Nekem is van magassarkúim,(bár nem 10+ centisek, hanem 8cm) először nagyon gondolkodtam hogy fel merjem-e venni, nem fognak-e megszólni stb...

Senkitől egy rossz szót sem kaptam miatta.

Szóval hordjad nyugodtan:)

2010. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak*
2010. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előnyös a gömbölyű orrú cipő.Bár én most először vettem magamnak ilyet, de feltűnően kisebbnek látszik benne a lábam.(40-41-es, 175 cm vagyok)Magassarkú ugye hegyes orrú cipőben kb. 45-ösnek néz ki a lábam.:D Nagyon durva.Én csak max. 5 centis magassarkút vehetek fel, mert alapjáraton is magasabb vagyok a pasimnál.
2010. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanakkora vagyok mint te, a lábam 40-es és magas sarkút nem nagyon hordok mert hiába imádom, nagyon zavar hogy mindenki a hónom alatt szaladgál ezért csak alkalmakkor veszem fel. Nekem van kerek orrú cipőm de nem vettem észre hogy sokkal kisebbnek nézne ki benne a lábam. Amúgy a 41-es nem annyira vészesen nagy, már elég sok lánynak van ekkora lába, kisebb magassággal is. Egyébként amikor svédországban voltam akkor simán felkaptam a magassarkúimat mert ott rengeteg magas nő van, csomó velem egy magassal vagy magasabbal találkoztam és tök jó érzés volt.:) Itthon, magyarországon viszont sajna az átlag magasság igen alacsony.
2010. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!