Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ekkora bűn a H&M-ből...

Tényleg ekkora bűn a H&M-ből bandás/zenekaros pólót venni?

Figyelt kérdés
Nos, rocker vagyok, és már régóta akartam magamnak egy Nirvanás pólót (a banda nagyon sokat jelent számomra), de eddig nem találtam, csak a H&M-ben.. De minden másik rocker ismerősöm azt mondta, hogyha a H&M-ből szerzek ilyen pólókat akkor nagy pózer vagyok. De miért lennék az? Mert nincs pénzem máshonnan megvenni az adott bandás pólót, mert jóval drágább?

2022. aug. 11. 09:11
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Lol, dehogy. Az vicces, amikor valaki úgy veszi meg, hogy azt sem tudja, mi az a logó. Ha szereted a bandát, tökmindegy, honnan veszel bandás pólót. Ha teszem azt a H&M árulna olyan zenekaros pólót, amit szeretek, hol érdekelne már, hogy mi van a címkéjén belül.
2022. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok olyan nagy rocker, de hallgatok rockzenét. Az egyik pólómra úgy van rányomtatva a minta hogy egy pólónyomtatós cég csinálta. A H and M - ben már én is szemezgettem a bandás pólókkal. Engem nem érdekelne hogyha azt mondanák hogy ez pózerkedés, nincs annyi pénzem hogy vagyonokat kifizessek egy bandás pólóert. Amúgy egyik rocker ismerősőm meg tescoból vásárolt bandás pólókat.
2022. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Én az elmúlt egy évben kétszer is találtam Cure-os pulóvert a H&M-ben, amin eléggé meglepődtem. Olyan színben és fazonban, amilyet még előtte sehol nem láttam, és mivel az egyik kedvenc zenekarom, azonnal lecsaptam rá.

Szerintem egyáltalán nem “bűn”, főleg, hogy már különlegesebb formatervezések is forgalomban vannak az ilyen üzletek által, amikhez nehezebb lenne hozzájutni a piacon.

És igen, irritáló, hogy újabban minden második kamualter tinir*bin Joy Division póló virít, holott még annyi fogalmuk sincs róla, mint a Rolling Stones-ról vagy a Nirvanáról, de akinek jelentenek valamit ezek a zenekarok, egy sokkal mélyebb ok miatt veszi meg őket. A fiatalabbak közül nem mindenki rendelkezik saját keresettel, vagy nem akar a külföldi vámokkal bajlódni, szeretné felpróbálni megvétel előtt, és ettől nem kevésbé “trú” rajongó.

Van pár bandás pólóm változó helyekről (hivatalos merch, fast és low fashion üzletek), de még soha senki nem kérdezte meg, hogy hol szereztem őket.

Amúgy ezeket a zenekaros pólókat valami speciális vagy tematikus részlegen kéne árulniuk a plázás ruhaüzleteknek, hogy a fogalmatlan tinik a saját érdekükben nehezebben férjenek hozzá, nem lenne akkora merszük le emelni őket a polcról, mintha a Micimackós melegítő mellett virítana az ugyanolyan szabású Nirvana verzió 😂. Így ezek a darabok azoké maradhatnának, akiknek tényleg jelent valamit az adott zenekar, ők meg válogathatnának a 3 legnyomatottabb popceleb termékei között, akiket valójában hallgatnak. 😂

2022. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a pózerség a gond, hanem hogy szerintem ezekből egy fillért nem látnak a támogatni kívánt zenekarok. Akkor meg mindek költeni rá.
2022. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Még lehet kapni bármiféle zenekaros pólót?
2023. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
vedd meg, aztán ne mondd meg nekik hol vetted, vagy mondd azt ahol szerintük venni kell, csak tudd az árát
2023. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!