Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyanadrágot...

Kiss Kíváncsi kérdése:

Milyen harisnyanadrágot hordtatok már?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenced? Erősített nadrágrésszel készült, tangás (bugyi betétes), T fazonú, alacsony derekú vagy végig egy anyagból készült?

2022. aug. 13. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak az oviban hordtam, mert anyukám rám adta. Sötétkék volt. 48/F
2022. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
#1 szerintem a kérdező valami perverz aki lányok válaszára vár. Harisnyafétises
2022. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Télen hordok vastag pamut harisnyát. Nagyon szeretem.
2022. aug. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindég vékony nejlont hordok, van férfi is meg női, de a női olcsóbb , így azokat veszem inkább.

Télen szoktam nadrág alatt hordani.

Erősített nadrágrészeseket.

F.45

2022. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

A tangásat!

Jó benne dolgozni hátul.

Józsibá75 a tangás

2022. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Erősített nadrágrészes 20-40denes nylont, de csak télen, nadrág alatt.
2022. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Szinte majdnem mindegyik fajtát

De kedvencem a nyári 8-10 Den es harisnyák szinte alig érezni a lábaimon.

2022. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7.

Meg kérdezhetem, hogy annak mi értelme van?

2022. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Amit fel soroltál mindet próbáltam. Kedvencem a t-fazonú.
2022. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Én azt a régifajta kötött,bordázott harisnanadrágot hordom a mai napig,persze ilyen kánikulában most szóba se jöhet.Oviskoromban kezdődöt az egész.Anyukám rámadta,aztán az oviban mindenki ilyet hordott,a lányok szoknyával,mi fiúk meg rövidnadrággal.Egyébként az ovónők javaslata miatt volt ez,mert praktikusnak tartották,amiben igazuk is volt.Fiú-lány,nem volt kivétel.Volt nekem sötétkék,kék,piros,drapp,sötétbarna,és amit imádok most is,a fehér színű harisnyanadrág.

Az iskolában is hordtuk,ha hideg idő volt,de csak a nadrág alatt.Szükség is volt rá,mert akkoriban a telek elég hidegek voltak,jobb is volt,mint az a vastag mackónadrág.Sőt,ha a harisnyára ráhúutunk egy zoknit,duplán védve volt a lábunk a hideg ellen,ezért praktikus.Ünnepségeken,főleg télen szinte valamennyi lány ilyen fehér harisnyát viselt szoknyával.Írigyeltem is őket,nekik nem kellett a lábukat eltakarni,és olyan is akadt,akin jól mutatott,de a legtöbb lány lábán eléggé harmonikázott.De másfajta nem is nagyon volt akkoriban.

Ma már ilyet Magyarországon lehetetlen beszerezni.Én is Németországból rendeltem magamnak jópárat,de eléggé borsos áron.Ott még gyártanak ilyet,nálunk a 2000-res évek elején még kapató volt.

2022. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!