Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik nyáron is zárt...

Lányok, akik nyáron is zárt cipőt vesztek fel: az bejön nektek, ha egy fiú ilyenkor inkább szandált/papucsot vesz mezítláb?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, vagy legalábbis nem zavar, csak magamon nem jönnek be a nyitott lábbelik, és a mezítlábazás.
Ahogy magamon, fiún sem (vagy főleg nem) jön be a nyitott lábbeli, és a mezítlábazás.
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Papucsban utcára menni legfeljebb egy nyaralóhelyen, a szállás és a vízpart között elfogadható szerintem.
2022. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted #1 es. Azért csak járj nyitott szemmel, az emberek fele papucsban van nyáron.
2022. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
#2 és? Attól még én nem találhatom ezt igénytelennek? :) Egyébként felénk csak a romák és a holland turisták járnak papucsban, de vidéken talán ez is másképpen van.
2022. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem tartom igénytelennek és nem tudom mi az a felétek, de én a városokban is ezt látom
2022. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Pont nem tud érdekelni, hogy egy idegen pasi mit vesz fel. Valahogy nem érdekel random emberek lába.

A páromnak egy papucs van, azt is csak uszodába, strandra veszi fel. Ahogy én is. Amúgy mindketten edző cipő mániásak vagyunk. Abba a legkényelmesebb számunkra vezetni. Meg persze sose tudjuk, hogy hova akarunk menni. Lehet, hogy egy kisebb bevásárlás után le akarunk menni a folyóhoz sétálni, ahol nem praktikus egy szandál vagy papucs. A mi életstílusunkhoz "nem beleillő".

2022. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A legkevésbé sem
2022. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem, egy rendes fiú hordjon sneakert.
2022. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nem slappogós tangáspapucsot vagy klasszikus NDK-szökevény barna műbőr szandált visel, addig nem zavar.
2022. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Se magamon se mason nem jon be
2022. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Borzasztó gyerekesek a papucsok. Mint aki most kelt fel és a hálóból cammog a retyóra.
2022. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!