Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rajtam kívül más nő is,...

Van rajtam kívül más nő is, aki útál utcára szandit, sarut, papucsot, vagy bármilyen nyitott lábbelet felbenni?

Figyelt kérdés
Hiába vannak köztük nagyon csini, szép darabok, hétköznapi viseletnek nem hordok ilyeneket, méghozzá azért, mert mire haza érek nap végén tiszta retek lesz a talpam a sok por miatt, ami rászáll nap közben. Ad egy, h undorító, ad kettő, amikor haza érek azzal kell kezdenem, h lábat mosok, ha nem akarom széthordani a lakásban. Gondolom nem csak én vagyok így ezzel. Tudtok erre aproblémára valami használható megoldást, vagy marad az, h keveset hprdom az ilyen lábbeliket?

2018. jún. 23. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
És öt perc egy lábmosás. Más fajra cipőben is retek a lábad , csak kevésbé látszik.
2018. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más fajta cipőt nem veszek fel mezítláb, így nem konkrétan a lábam retkes, hanem a zoknim vagy harisnyám. Már alapból ez sokat számít, nem beszélve arról, h zárt cipőből max a lábfejem felső része van szabadon, ami lényegesen kevesebb koszt szed össze mint a talpam és a szandi közötti terület, mivel a talpamon izzadok, fölül pedig nem..
2018. jún. 23. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Hol maszkalsz te, hogy ilyen koszos lesz a labad? Nekem max akkor ha folduton megyek es fuj a szel. De ez nem tul surun fordul elo, csak pl repulo napokon vagy hasonlo rendezvenyeken. Ha varoson belul megyek jardan, betonon, srb, akkor nem szokott koszos lenni a labam, oedig nagyon izzados. Meg is bolondulnek zart cipoben ilyen melegben.
2018. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lábmosás erre a problémára a megoldás, pár perc alatt megvan. Kezetmosni amúgy is szoktam hazaérkezés után, a retkes tappancsaimat sem nagy dolog gyorsan lemosni. Ha neked nem megfelelő akkor nem hordasz ilyen cipőket. Más csoda tipp nincs.
2018. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ez a nyitott cipők egyik nagy hátránya (van még bőven), de látod ezt is megmagyarázzák, hogy nem is úgy van. Meg hogy a hőgutát azzal lehet elkerülni, ha testfelületükön 1%-kal több a szabad bőrfelület, különben elájulnának.
2018. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is retkes lesz a labfejem, talpam, ha ilyen kis szandalokat, sarukat hordok, Pesten azert eleg ramaty jardatisztasagi allapotok vannak... :D Csak akkor hordok, ha mar iszonyat meleg van, szoval inkabb muszajbol. :D

Irodaba meg zartat kell felvennem, mert fazik a labam a nyitottban.

2018. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!