Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor nekem mi az ANGOL...

Most akkor nekem mi az ANGOL ruhaméretem?

Figyelt kérdés

Itthon nadrágból, ruhából 40-est hordok. A táblázatok szerint ez 12-es méret az angoloknál, viszont van egy darab angol turis szoknyám, ami 14-es méret, és pont kényelmes. Se le nem csúszik, se nem szorít.

Az Ebay-ről szeretnék ruhát rendelni (olcsóbb alkalmi ruha), de egyszerűen nem tudom, milyen méret legyen. 12-es, vagy 14-es? Mi van, ha a 14-es nagy? De ha meg a 12-es kicsi?

Viszonylag alacsony vagyok (163 centi körül), olyan igazi "gyerekem van" alakkal, szóval a felső testem egész normális, viszont a csípőm szélesebb, van is rajta kis kapaszkodó, van egy kis hasam, nem vészes, csak van rajta egy kis lelógó rész, ahol a bőröm nem húzódott vissza, meg kicsit vastagabb a combom :S

Megmérném magam centivel is, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy pontosan hol kell magam mérni.


2010. szept. 23. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem ne magad mérd meg, hanem egy olyan ruhádat, ami tökéletesen passzol rád. Annak a méreteit hasonlítsd össze az eladó által mért centikkel.

Vedd figyelembe, hogy a Te ruhád nyúlik- e, illetve amit árul az eladó az rugalmas- e, mert nem mindegy.


Ilyen nekem is van, én is 40- es méret vagyok (174 cm magas emellett) de van 42- es felsőm is, nadrágból csak 40- es, míg szoknyából van ami 42- es.


Netes vásárláskor csak a centikre hagyatkozz....

2010. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de inkább nagyobb legyen, abból bentébb lehet vetetni általában.
2010. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!