Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a felsőhöz milyen...

Ehhez a felsőhöz milyen melltartót vehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval középen van egy dísz rajt, ezzel egy nagy "lyuk" is a két mellem között, és kilátszik a melltartóm középen, ami a két kosarat összefogja. A felső nem szivacsos, melltartó nélkül elég idétlenül állna. :S De sehol sem látok olyan melltartót, ami jó lenne hozzá. Szerintetek milyet vehetnék fel hozzá?
2010. szept. 24. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan színűt, amilyen a felső, csak ne legyen a közepén masni. szerintem.
2010. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen is jó lenne hozzá: [link]
2010. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az egyszínűben gondolkodtam, de az is meglátszik, mert akkora a lyuk, hogy a bőröm is kilátszik tőle. :S A 2. is jó ötlet, bár a közepe annak is látszana, ráadásul elég laza felső, szerintem leesne rólam ez a melltartó. :D
2010. szept. 24. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen szilikonos cuccom, nem esik le, feltapad. Lehet olyat is kapni,aminek nincsen közepe, csak a két kosár.
2010. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!