Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen stílusú felsőhöz...

Egy ilyen stílusú felsőhöz milyen melltartót vennétek, vagy hogy hordanátok a melltartót? (kersztbe pánt, nyakbaakasztva).

Figyelt kérdés

[link]


A dolgot még nehezíti, hogy a hátsó része nem végig anyag, van benne egy fém karika. Remélem értitek, hogy mire gondolok. Egyébként zöldes-kékes-szürkés szinű a felső, úgyhogy cicitartó színötletek is jöhetnek.

Előre is köszi!


2010. júl. 16. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű keresztpánt. szerintem szürke melltartóval.
2010. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én attól tartok, hogy még a keresztpánt is csúnyán kilátszana, nem csak ott, ahol a karika van. Viszont elgondolkoztam azon, hogy veszek egy pántnélküli melltartót. Most a tescósokról sokat olvastam, olcsónak is tűnik, talán kipróbálom.

Mindenestre köszi a tippet, várom a további válaszokat!

2010. júl. 16. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én simán felvennék egy rendes melltartót..olyan színűt ami a legtöbb a trikóba.De lehet úgy is,hogy leveszed a pántokat és egy szilikonpántot teszel az első két kapocsra és ugye az lesz a nyakadba(én így is szoktam hordani mert utálom a pánt nélkülit).De azt is lehet,hogy ha szép melleid vannak,hogy nem veszel alá semmit.

20L

2010. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel melltartót. Egyébként se szeretem.De ha muszáj akkor szilikonpántos. Ebben a nagy melegben főleg.24
2010. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmilyen, vagy pant nelkuli. :))
2010. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keresztpántos, púderzöld, szürke vagy fehér melltartót. de a pántnélküli is jöhet!
2010. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pántnélkülivel hordom az ilyen hátú felsőimet, esetleg a keresztpántos is jó lehet.
2010. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, azt hiszem venni fogok egy jó kis pántnélkülit :) Úgyis több ruhához jó ha van egy alapdarabja az embernek.
2010. júl. 16. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szilikonnal az utcán hülyének néznek már nagyon nem divat főleg égő a szilikon pánt. pánt nélkülivel és egy berskhás csőtoppal ami csak a mellet takaerja de elég csak a csőtopp is . vagy egy púderzöldel feketével veheted fel. ne fehérrel mert az olyan csunya sztem xD legjobb feketével szerintem:) de ha nem akarsz melltartot akkor is joo lenne egy csőtopp :)pussz
2010. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!