Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinőtt ruháimat hogyan tudnám...

Kinőtt ruháimat hogyan tudnám vhogyan értékesíten? Ha csak nyolcszáz forintért elkelne minden darab, már nem érezném úgy, hogy kárba veszett a sok 38as méretű nadrágom.

Figyelt kérdés
Valami tuti megoldás érdekelne, amivel garantáltan elkelnének a nadrágjaim.
2010. szept. 24. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan turik ahová el lehet vinni a cuccokat. most így fejből nem tudok példát mondani, de már több helyen láttam ilyen reklámokat. vagy tedd fel vaterára vagy teszveszre. persze legyen jó állapotban meg kimosva.
2010. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírnád a méreteidet?Mert az,hogy 38-s az nekem önmagában nem mond sokat:)Minden gatyámban más szám van:)))
2010. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Priviben tudsz róla képeket küldeni?
2010. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

teszvesz

vatera

felheted őket 800Ft-ért és aki akar az úgyis licitál rá és drágábban megveszi...:)

2010. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uff. Képeket még nem készítettem, de igyekszem, és küldöm . :) Az akkori méreteimre nem emlékszem már, széles csípő, lapos has, kerek fenék. :) Most, még szélesebb csípő, szülés utáni pocak, lapos fenék :D
2010. szept. 24. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

15:44

Akkor megmérnéd a derékrésznél a gatyókat?És persze a hossz sem mellékes és a csípőnél mért cm:)

2010. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!