Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, ha nincs pénzem...

Szerintetek, ha nincs pénzem eredeti, több százezres cipőre, ha veszek egy replikát akkor az baj? Lenéznek majd? Más ember leszek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem veszel olyan jó minősegű cipőt ami nem kerül több százezerbe?
2022. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a baj, hogy replikához ragaszkodsz, amik köztudottan ócskák szoktak lenni minden szempontból. Inkább egy jó, minőségibb cipőt vennél, ami megfizethető áron van.
2022. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az összes ruhám együtt nem ér több százezret, de azért nincs Adibas meg Neki cuccom.
2022. aug. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Vegyél 50 ezer körül egy jó minőségű eredetit, ha nagyon függöd a márkás cuccokat. De még ez az ár is túlzás, olcsóbban is vagány és jó minőségű cipőket lehet kapni.

Én kiröhögöm az olyan bohócokat, akik ilyen gagyi replikákkal próbálnak vagánykodni. Nem szégyen, ha nem engedheted meg magadnak az eredetit, de akkor engedd el.

2022. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Nem baj, csak szánalmas.
2022. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát engem aztán sosem érdekelt, kinek milyen cipője van. Ettől lenne valaki jobb ember?? Nem hiszem.


Viszont fontos hogy tiszta és igényes legyen.

2022. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Aki ismeri a márkát, le fog nézni, de nem amiatt, mert nincs pénzed eredetire, hanem azért, mert gazdagabbnak akarod mutatni magad, mint ami vagy, rázod a rongyot a semmire - ez elég kivagyi, proli és etikátlan viselkedés. Ennél ezerszer jobb, ha veszel egy normális minőségű, nem márkás cuccot.
2022. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Képmutatásnak, megjátszásnak tartom az ilyet. Jó, igaz, hogy nem mindenki ért úgy a cipőkhöz, hogy ránézésből megmondja, hogy a lábadon egy replika cipő van. De szerintem az ilyen az önérzetnek sem tesz jót. Sok jó elérhető árú cipő van. Már ez az egész csak akkor lényeges, hogyha a kérdés nem fake, mint a cipő, amit venni akarsz...:D
2022. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Fene se érti.Most hogy mondod,azon agyaltam hogyha talalkoztam valakivel volt e olyan hogy megjegyeztem; No ennek egy Nike akármi gatyája volt, vagy egy Armani akarmi volt rajta,vagy tökömtugya márkájú cipője volt.

Megmondom őszintén visszamenőlegegyetlen egy ilyen eset sem jut eszembe..Ennyire számít ez a dolog.

A ruharól max annyi hogy pld farmerszoknyában volt vagy vmi sportosabb leginsben,vagy jol alt az öltöny rajta ..kb ilyesmik ugranak be.

Szval en egy ótvar nagy ostobasagnak pezszórásnak tartom azt,hogy valamit a marka miatt vegyek meg.Vagy utanzatot minth az lenne!!Nem leszel nagyobb a szemembe egy cseppet sem ettől.Akarmennyibe is kerül az a valami.Mert fogalmam se lesz hogy mennyi volt.Ha meg van fogalmam ,nem annak alapján merettetsz meg!!

De te pénzed te tudod!

2022. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
35%
Én nem néznék le valakit a cipője miatt, akik igen, azoknál baj van.
2022. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!