Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyasszonyi ruhához bokacsizm...

Menyasszonyi ruhához bokacsizma szerűség?

Figyelt kérdés

Keringőzni kell majd farsangon. A menyasszonyi ruhám meg van már, elég hosszú..

Elmentem cipőt keresni, de fehérből csak ilyen hegyesorrú gusztustalan darabokat láttam.. egy boltban megpillantottam egy bokacsizma szerűséget, fehér és virág is van rajta ami szintén fehér. A ruhából nem látszani ki, max az alja egy picit , de az se mert annyira nem magas a ruha pedig elég hosszú.

Szerintetek belefér, vagy inkább keresek valami másik cipőt?:/


2010. szept. 24. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban láttam magassarkú kerékorrú fehér alkalmi cipőt!Ruhakölcsönzőkben is lehet venni is meg kölcsönözni is!!:D
2010. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán jó főleg ha még kényelmes is.
2010. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nee!! Szeretem a vadabb, extravagánsabb dolgokat de mennyasszonyi ruhához neee!:D Inkább egy fehér balerina, de nézz mégegyszer körül ilyenkor még lehet kapni szép darabokat:)
2010. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tinker Bell ***** válasza:
Neeee!!! Egy menyasszonyi ruhát ne alázz meg egy bokacsizmával! Nézz szét még egy párszor! Farsangig van még egy kis időd! Egyébként meg ilyenkor lehet igazán jó darabokat kifogni és nagyon jó áron!
2010. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!