Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felsős lánynak (11-12éves)...

Felsős lánynak (11-12éves) milyen tornacipőt javasoltok? Milyeneket szoktak hordani? Fehér, színes, sima, márkás?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen :)

2022. szept. 2. 18:07
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg hogy milyet szeretne. 11-12 évesek már tudják mi tetszik nekik.
2022. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet szeretne, persze a józan ész határán belül.
2022. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hm.. és rá mutat egy 24e Ft-s, vagy 40e Ft-s cipőre, hogy az tetszik neki, akkor azt megveszitek? komoly válaszokat szeretnék, hát csak van beleszólásotok?
2022. szept. 2. 19:02
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh, most látom, hogy át lett téve ebbe a kategóriába a kérdésem.. itt keveebb a szülő.
2022. szept. 2. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

24 vagyok, de nekem a szüleim mindig a minőségi cipő hívei voltak. Összesen 2 pár volt sportcipő, egy szandál és egy téli. De azok (akkr) 15-20 ezresek voltak.

Szerencsém van hogy így nőttem fel mert azóta vettem magamnak tobbszor olcsót (rossz minosegut ) es rogton talp, izuleti es egyeb fajdalmakat okozott.

Szoval szerintem egy kozeoesen jot, ami neki is tetszik és nem tezsi tonkre a lábát, mert ilyenkor még fejlődik a tartás, lúdtalp stb

2022. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dechatlonba nézzetek körül. Sima kínais gagyi szerintem nem jó, hamar szétmegy. De ott kb 8-10k körül már lehet kapni jó kis sportcipőket. Nem márkásak,de jók.
2022. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem 20-30 ezer alatt nem lehet már normális tornacipőt találni, hamar szétmennek, nem is kényelmesek. Ha tornaórára kell, akkor fehéret nem javaslok, ha koszolódik már úgyse lesz olyan szép, utcára se biztos hogy ősszel az a legjobb (eső, sár..). Márkákból én a Nike-t szeretem legjobban, de pl a Skechers is nagyon kényelmes és olcsóbb, vagy Adidas, Fila. Tornaórára talán futócipőt a legérdemesebb venni.
2022. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2022. szept. 3. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem márkásat tök fölösleges venni, mert még bőven nőhet a lába 1-2 éven belül, akkor meg pénzkidobás drágát venni. Decathlonban vannak egész megfizethető árú, de minőségi tornacipők - lehet őket testmozgás/sporttípushoz passzintani, és biztos jól fogják tartani a lábat. Hogy milyen színű legyen, az függjön attól, mit szeretne a kiscsaj, plusz mi épp a divat a korosztályában, ha az neki fontos. Fehéret akkor érdemes, ha van kedvetek és energiátok folyamatosan tisztítani, a picit sötétebb színek "megengedőbbek", nehezebben látszik rajtuk a piszok,
2022. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!