Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen kabátot hol tudok venni...

Ilyen kabátot hol tudok venni és kb. mennyiért? Ami egy kicsit a régi időket idézi. Kb. mellig vannak a gombok, és onnan bővülő. + kép

Figyelt kérdés

[link]

a new yorkerben láttam egyet,nagyon megtetszett,de 19ezer...az szerintem nagyon sok.ha mondjuk mango lenne vagy vmi,de a new yorker nem vmi megbízható márka,ennyiért nem érné meg.szerintetek fogják még leakciózni?


2010. szept. 25. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a középső ballonkabátra hasonlít :) Én a C&A-ban szoktam látni ilyen kabikat 8-9 körül.
2010. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én szövetkabátra,legalábbis vastagabbra gondoltam..olyanok is vannak?
2010. szept. 25. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom :/ De nem hiszem, hogy voltak, mert én is olyasmi kabit keresek, ami szövet és akkor tuti szemet szúrt volna. De szerintem ha bemész egy bevásárlóközpontba tuti fogsz találni :)
2010. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én megvettem azt a new yorkerbe, amiről te beszélsz, és gyönyörű, szerintem megérte. ha nem találsz jobbat, vedd meg. mondjuk erre felénk nem túl nagy a választék, lecsaptam az első olyan kabátra, ami állt is rajtam valahogy, bár azóta se láttam szebbet. :)
2010. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó:azaz aminek levehetős szőr van a peremén és vaj színű?egyszerűen csodálatos egy kabát!szerinted nem lesz hideg télre?nem túl vékony?

ha megkérlek,nem tudnál mutatni/küldeni egy képet róla?vagy esetleg hasonlóról?én nem találtam...a tesómnak szeretném megmutatni hogy ő mit szólna hozzá:)

2010. szept. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!