Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Modellválogatásra megyek. Mit...

Modellválogatásra megyek. Mit vagyek fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én valamilyen fekete ruhát vennék fel, mert abban jobban látszik az alakod, pl egy legingset egy fekete tunikával, vagy hosszított felsővel és magassarkúval.
2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy fehér vagy fekete inget, egy csinos farmernadrágot, és egy platform magas sarkút.pár kiegészítővel.

leggins-et ne.

És ne öltözz ki mert nem illik.

fő a nőiesség.

de amúgy ez tök alap.minden modell tudja -.-

2010. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, de nőies, csinos, jó minőségű ruhát. Ha sminkelsz, akkor csak és kizárólag natúr (a legjobb, ha nem is látszik nagyon, hogy sminkeltél). Ne vegyél fel nagyon extrém, nagyon különleges vagy látszólag márkás ruhákat (egy csomóan azt hiszik, hogy az előny, mert bemutatják, hogy ismerik a divatot, de ez hülyeség :D). Ne hordj túl sok kiegészítőt (feltűnő kiegészítőt csak egy helyen-pl. ha van egy nagy karkötőd, akkor lehetőleg ne hordj semmi más kiegészítőt, vagy nagyon finom darabokat). Én egy jól szabott farmert, egy hosszított, egyszerű, de jó szabású felsőt/inget vennék fel a helyedben nőies, sarkas cipővel, vagy egy szép, nem túl élénk színű ruhát hozzá illő harisnyával és magassarkúval.
2010. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor en voltam fel eve,nekem azt mondta az ugynokseg vezetoje(apum egyik ismerose),hogy egyszerű feher polo,ami koveti az alakodat,és egy sima farmernadrag tornacipovel.

Viszont nekem vinnem kellett egy magassarku szandalt,hogy megnezzek hogyan tudok benne jarni.

Ami a sminket,meg a hajat illeti:

-Ne sminkeld ki magad..nem arra kivancsiak,hogy milyen az arcod egy kilo vakolattal.

-A hajadat pedig tuzd fel egy laza kontyba,vagy lofarokba,hogy lassak az arcodat,es a szemeidet.


Ne izgulj,csajszi,es sok sikert!:)

2010. szept. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az utolsó nagyszerűen leírta, mindenképpen vegyél fel/vigyél magassarkút
2010. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsállom, hogy nem kaptatok tájékoztatást, modellválogatásra ugyanis mindig testre feszülő szűk szárú farmernadrágban és fehér alakot követő spagettipántos topban kell menni - ja, és legyen nálad magas sarkú cipő, meg egy hajgumi!
2010. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!