Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vagyek divatos 42-es...

Hol vagyek divatos 42-es ruhákat olcsón? Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

régen c&a olcsó volt, most meg már egy jó felső 6ezer ft, nadrág 9.. takkoban a régi 42-es átment a molettiba, ami borzalom! pont átmenet vagyok a duci és vékony között! a nagy méretekből a legkisebbek olyanok, mintha duplaakkora lenne, mint én, a kisméretekből a legnagyobb meg szűk :( utálom. most nyáron megoldottam nagy ing+mell alatt övvel, meg leggingsel, vagy kisruhával, ami mellben szűk, előnyös, de most hidegebb időben hogy öltözzek fel? totál nem tudom. a fenekem és a combom vastag, a hasam lapos, vállam kicsi, mellem normális.. ja, és alacsony vagyok


20L


2011. szept. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm (igaz, ő 42esnél jóval nagyobb méretet hord) mostanában a teszkóban szokott ruhát vásárolni. Olyanban, ahol elég nagy a ruhás részleg, nagyobb méretekben is vannak divatos, jó minőségű és elérhető árú ruhák. A másik pedig a c&a (igen, elég drága), de ha gyakran benézel a leértékeltek között lehet néha jókat kifogni. Ezenkívül ha van türelmed, érdemes turkálni, nem 100%-os a siker, de ott is néha ki lehet fogni a jót.
2011. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csokissüti002976 ***** válasza:

Igen, a Tesco nem rossz. Ha tetszik, vedd meg! Minőségre szerintem nem rossz. Egy pólóm van, ami sz*rrá nyúlt, és onnan van. De a Takko-nál nem rosszabb minőségű még az az egy póló sem. xD

Vagy nem tudom mennyire a Te stílusod... de én néha eljárok turizni...

Vagy H&M. ;)

2011. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Előző vagyok. Az kinyúlt pólóma 750 Ft-ért vettem a "Tesó-ban", szóval még az is elnézhető. :D
2011. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! szétnézek ott! :) turiból melyiket ajánlanázok Bp-n?
2011. szept. 26. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
"átmenet vagyok a duci és a vékony között" - ergó NORNMÁLIS vagy? Akkor meg bárhol kell, hogy ruhát találj magadnak. Én kb. 38as méret vagyok, gatyában M-s, felsőben S-M, akkor neked az L-XL-es daraboknak jónak kell lenniük, amiket meg bárhol kapsz.
2011. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
felül kicsi vagyok, alul nagy, tehát a kicsi felsők alsó része szűk fenéknél..
2011. szept. 26. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

De legalább van alakod...

Én nemrég fogytam ki a 42-es ruháimat, lógnak a seggemen (a kisebbek is, mert megveszek egy farmert, feszül, 2 hordás után meg mintha nem is tudom...:-S 38/40eseket hordok, de olyan érdekes...), a felsők elállnak mellnél, meg hasnál, de ha kisebbet veszek, abban meg hurkás:-S

2011. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!