Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai, nagyrészt ülő munkához...

Irodai, nagyrészt ülő munkához érdemes magassarkút viselni?

Figyelt kérdés

Ugye, ha ülök, akkor nem kell sokat sétálni benne, szóval emiatt érdemes lenne felvenni, viszont az asztal alatt nem igazán látja senki, hogy az van rajtam, így a lényege is elveszne.


Ti mit gondoltok? 24/N



2022. szept. 11. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
9-es: ÜLŐmunkánál semmi köze a cipőnek a testtartáshoz. Magassarkúban is ugyanúgy ülsz a széken, mint laposban, csak a bokád áll más szögben.
2022. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem venném fel egész napra, hosszútávon tönkreteheti a lábad és biceghetsz majd, meg mindenféle problémákkal küszködhetsz miatta. Nem érdemes az egészséged feláldozni azért, hogy elegánsabbnak tűnt. Persze nem néhány év alatt fog ez gondot okozni és nem is mindenkinél, de szerintem nem éri meg kockáztatni.
2022. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen padló van az irodában, nálunk például laminált van, amin a magassarkú csúszik és rettentően kopog, szóval itt kizárt, hogy felvegyem. A korábbi helyemen szőnyegpadló volt, ott gyakran voltam magassarkúban, mondjuk a sima cipőtalp nem volt valami előnyös ezen a felületen se :D
2022. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ha a szembe ülőnek szeretnél örömet okozni "Elemi ösztön" stílusban, akkor tökéletes a magassarkú, abban az esetben is megfelelő, ha divatos nőci akarsz lenni. De ha nem kényelmes, válassz sportosabb, de egyszerű megjelenést. 31/F
2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vedd fel nyugodtan, én direkt átveszem a lapos talpú cipőm az irodában tűsarkúra :) Tetszik a fiúknak is, főleg a velem szembe ülőnek. :D

Kávészünetben pedig látják mások is, és nem utolsó sorban magabiztosabbnak is érzem magam. A fiúk sem szólogatnak úgy be, amikor fel kell rám nézniük ...

2022. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Metionin ***** válasza:
És az kit izgat, hogy látják-e? Ha abban akarsz lenni, csak vedd fel és kész. Bármilyen másik cipő is az asztal alatt lenne.
2023. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!