Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttam hogy több ilyen kérdés...

Láttam hogy több ilyen kérdés is volt már így én is kérdeznék. Az ilyen menyasszonyi ruha mennyire divatos manapság? Nem akarok habos babos ruhát és nagyon sellő szabásút sem, ez pont ilyen köztes szerintem. Nem? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 14. 16:12
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz csak az esküvő , addig volt csak rajtam amíg a szalonban egyszer felpróbáltam.
2022. szept. 14. 16:13
 2/36 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem jó a link feltöltöttem újra.
2022. szept. 14. 16:19
 3/36 A kérdező kommentje:
2022. szept. 14. 16:19
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem tetszik, de ha te ebben éreznéd jól magad akkor legyen ilyen. Ne arra menj hogy mi a divatos, az esküvőd az rólad szól nem arról hogy másoknak mi tetszik meg mi a trendi. Olyan ruhát válassz ami neked a legjobban tetszik és magabiztos vagy benne
2022. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
4:Megkerdezhetem hogy neked mi nem tetszik rajta? Én mindíg is követtem a divatot, számomra fontos hogy ki mit gondol pl a ruhámról, cipőmről, hajamról, táskámról, stb. Ha valami nem divatos akkor nem veszem fel, nem hordom, hiába tetszik. Tudom hogy ez kicsit furcsa de ilyen vagyok.
2022. szept. 14. 16:46
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem sem tetszik, mégpedig a rengeteg csipke miatt. De neked kell jól érezned magadat benne, nem nekünk! Függetlenül attól, hogy divatos-e vagy sem.
2022. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Túl habos babos ruhát sem akarok és nagyon tapadós sellő szabásút sem. Ez valahol a kettő között van szerintem. Kicsit tapadós is de mégsem. Fazonban ilyesmit szeretnék de nem merem ezt megvenni ha esetleg idejét múlt és nem divatos. Nekem nagyonis számít hogy ki mit gondol és köszönöm hogy segítetek a véleményetekkel.
2022. szept. 14. 16:58
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sok a csipke


Ilyen mennyiséggel szerintem szebb lenne [link]

2022. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
8: Szép ruha de ez meg már túl egyszerű nem? Pont a másik véglet.
2022. szept. 14. 17:27
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de úgy igazán nekem se tetszik, tényleg túl sok a csipke és nem divatos, inkább kicsit régiesebb hatása van. Ami amúgy nem baj persze, csak írtad, hogy nálad ez fontos szempont. A 8-as által linkelt sokkal trendibb és szerintem egyáltalán nem túl egyszerű az a ruha. Néha a kevesebb amúgy is több.
2022. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!