Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttam hogy több ilyen kérdés...

Láttam hogy több ilyen kérdés is volt már így én is kérdeznék. Az ilyen menyasszonyi ruha mennyire divatos manapság? Nem akarok habos babos ruhát és nagyon sellő szabásút sem, ez pont ilyen köztes szerintem. Nem? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 14. 16:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, sem a fazonja, sem a sok csipke miatt. Viszont én pont habos babos ruhát szeretnék majd és csipkést, de nekem borzasztóan sok a csipke rajta. Jaj és a divat sem érdekel azt veszem fel ami tetszik
2022. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruhának nem az a lényege, hogy divatos legyen. Ez nem egy kifejezetten trendi darab, de ha ez tetszik, menj ebben!

Szerintem a ruhán a csipke belefér, de a fátyol akkor legyen egyszerűbb. A ruha dekoltázsa nekem személy szerint nem tetszik, egy egyszerűbb, kicsit zártabb fazon jobb lenne, de ez ízlés dolga.

2022. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem fontos mások véleménye és hogy mi a divatos de ezt már írtam fentebb. Akkor a ruha és a fátyol nem illik egymáshoz? Gondoltam hogy ha a ruha csipkés akkor a fátyol is legyen az.
2022. okt. 20. 22:06
 34/36 anonim ***** válasza:
Sziaa, nekem az ilyen stílusú ruha tetszik:) . [link]
2022. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Az ilyen ruhák nem igazán jönnek be nekem. De szép.
2022. nov. 7. 16:11
 36/36 anonim válasza:

Észre sem vettem hogy a fátyolon van csipke, annyira egybeolvadtak. Ha Neked ez tetszik, ebben tudnál a Párodhoz menni vedd meg. A kettő illik egymáshoz.


Sok boldogságot kívánok!

2022. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!