Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hugom keresztelőjére mit...

Hugom keresztelőjére mit vegyek fel? Bővebenn rolam lent!

Figyelt kérdés
Szeretem a vad dolgokat őrült vagyok 14 éves és szeretem a tornacipőt a vászon cipőt tetszik Selena gomez naturally klipjébe a kék piros összeállitás meg ez is http://www.youtube.com/watch?v=VdgDd8GeJ8U az a ruha Mileyn na hát kb ennyi cipő ruha meg harisnya mert oktoberbe lesz de az nem muszály meg valami hasonló hajat szeretnék [link] ha tudtok hasonlót másolnátok és ha tudtok honnan lehet ruhát rendelni linket pls
2010. szept. 25. 20:47
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Magassarkút ha felveszek az csak platform lehet akkor már:D
2010. szept. 25. 20:50
 2/35 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, úgy szeretnél öltözni/sminkel 14 évesen, mint egy 17-18 éves vagy mi?:P Azt csinálsz amit akarsz, de egy keresztelőre nem kell így kirittyenteni magad, elég ha elegánsan jelensz meg, ezzel is megtiszteled az eseményt. A hajad is simán megmosod, és szépen feltűzöd, bízok a fantáziádban. Ez nem az az alkalom, amikor magadat tolod előtérbe...


Ja és:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__199-ho..

2010. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
De én nekem fontos nem akarok ugy menni mint egy kis szent valaki -.- hadjuk az ilyet xĐ nekem a kérdésre kell válasz én nem fogok ugy megjelenni elegánsan megy ugy aki akar xĐ én nem
2010. szept. 25. 20:58
 4/35 anonim ***** válasza:

Egy keresztelőre azért illik kicsit elegánsan felöltözni.

Az a haj, amit linkeltél, az mehet mondjuk.

[link] egy ehhez hasonló cipő, ha nem lesz túl hideg, fekete (nem farmer) csőnaci, [link] ilyen felső, csak NEM leopárd mintásban hanem fehérben. Nem néznél ki szentnek, de alkalomhoz illő lenne:-)

2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm

De ha alkalmi cipő akkor CSAK PLATFORM ez nem tetszik egyáltalán

a felső meg nem akarok tömeggyártásos cikk lenni mert mindenkinek ugyan ilyen van és én miniruhát vagy koktél ruhát vagy olyat mint mileyen van a klipbe akarok

De azért köszönöm

2010. szept. 25. 21:26
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

hallod 14 éves vagy és platformos magassarkukat hordasz?:O

nem az hogy paltform hanem hogy magas sarkú,.

figyej máár keresztelöö

nem nyárzáró buli.

figyej felveszel egy magassarkut oké de csak sima fekete és nem piros hupilila tigris mintákal.

egy fekete csö gatya mer gondolom mást nem vegyel fel!! igen gyta nem szoknya szoknyábol csak minimum comb közpéig erös mer a pap kifog dobni kb ha meg lát hogy nem ot a helyed. felveszel egy fehér egyszerü polot. és egy egyszerü pulcsi börkabát.

ne hogy mini szoknyába meny már keresztelöre könyörböm meg koktél ruhába.

hahóüóó nem hiába koktél ruha a neve. ha templomba kéne felveni hittruha vagy mi a fenne lene.

2010. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ez az h nem nagyon szeretem ammagassarkút hallod térdig érő?? hülye vagy nem vagyok én apáca xd én nem fogok gatyába menni se tigris mintás sz-rokba xĐ :D
2010. szept. 25. 22:50
 8/35 anonim ***** válasza:

Akarok, akarok, akarok... borzlmas vagy kiscsaj !

Fogd fel, egy templomba mész, egy keresztelőre ! Oda illik minumum térdig érő ruha, illetve vállat takaró felső !

Ez nem rólad szól, visszafogottan is lehetsz jól kinő, nem kell ribinek öltözni, pláne 14 évesen...

[link]

Ehhez egy boleró

[link]

CipŐ.

[link]

[link]

[link]


Ilyen bőven elég neked.

Ne akarj divatolni, ne akard játszani a nagymenőt, mert nevetséges egy 14 éves kislány platform cipőben, illetve nőnek való ruhában (ami egy nő is buliba vesz fel).


[link]


Tényleg nagyon szép, de nem neked való.

2010. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Tul hosszu

És ezek a cipők borzalmasak hegyesorrú totál kiment már a divatból de ez igeni rollam szol és ennyi

De azért köszönöm de ezek hányingerkeltőek:D

2010. szept. 25. 22:58
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj otthon, jobb lesz.
2010. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!