Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a kisfiam...

Pinky1981 kérdése:

Mit vegyek fel a kisfiam keresztelőjére? Nagyon csinos szeretnék lenni!

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
huu hát igazából a kosztümöt nem ajánlom (holott az igen csinos) ,mivel ilyen meleben nincs ember aki meghordja.Viszont egy szép mintájú visszafogott maxiruhát el tudnék képzelni megfelelő kiegészítőkkel.Nagyon csinos tud lenni és a nyárhoz is alkalmazkodik.Vagy csupán egy elegáns szoknya,ami ha lehet akkor térd fölötti legyen és egy hozzá illő lenge blúz . sok sikert
2009. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"akkor térd fölötti legyen"

Azért én katolikus templomba biztos nem mennék ilyen öltözetben.


Én maradnék valami könnyedebb kosztümnél, vagy nyári alkalmi ruhánál, de figyelve a vállak fedettségére és a legalább térdig érő szoknyára.

2009. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem miniszoknyára gondoltam a ,,térd fölötti" kijelentéssel, csupán a divatra koncentráltam.Senki sem forja kinézni a templomból ha megfelelően párosítja egy szép blúzzal.
2009. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kb. térdig érő szoknya egy csinos alkalmi pólóval vagy blúzzal,egy magassarkúval és megfelelő kiegészítővel nagyon csinos:)
2009. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!