Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy probléma ha kicsit...

Nagy probléma ha kicsit nagyobb farmert rendeltem mint kellett volna?

Figyelt kérdés
Övvel rajtam marad, de talán egy számmal kisebb kellett volna. Nem tűnik vészesnek, itt ott lóg rajtam, de amúgy hossza meg kiváló.
2022. szept. 16. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem aztán nem probléma🤣Én mondjuk inkább visszaküldeném és rendelnék egy kisebbet.
2022. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Belehízol majd.
2022. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked nem másnak sem.
2022. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem probléma, hogy nagyobbat rendeltél. :D De amúgy nekem pl. személy szerint az a bajom, hogy bármilyen nadrágot veszek, ha tökéletesen passzol az elején, akkor is rendkívül hamar kinyúlik. Szóval számomra az "egy számmal nagyobb" farmer az rögtön ki lenne zárva, rögtön visszaküldeném, mert így is valamiért még a tökéletes méretűek is kinyúlnak nagyon hamar és kb. lógnak, nemha még alapból egy mérettel nagyobb is lenne, mint kéne. :D
2022. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem összemenni szoktak mosások során, bármilyen fokon mosom. De ez fixen nem fog annyira összemenni, hogy passzoljon, de ha meg passzol, akkor meg szűk lesz.. na meg most hízogatok is.. 😅
2022. szept. 17. 12:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem alapvetően nem probléma, de mindig kapok valami megjegyzést másoktól
2022. szept. 17. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kell egy nadrágnak, harisnyanadrágnak kinézni…?
2022. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az a cél, de az tényleg lógott kicsit, de megcsináltattam, most már jó lett, az ülepe meg a dereka volt nagyobb egy számmal, bevetettem belőle így már jó lett.
2022. okt. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!