Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a fiúról...

Mit gondoltok arról a fiúról aki szövetkabátot hord?

Figyelt kérdés

Derékig érő vagy kicsivel derék alatti hosszúságú kabátra gondolok, fekete színben.


F


2010. szept. 26. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elegáns, persze egy csövesekkel teli iskolába nem való,mert kitűnik közülük, és ahogy a japán mondás tartja:


A kiálló szöget be szokták verni.

2010. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hétköznapi viseletű cipőt hord mellé netán tornacipő?
2010. szept. 26. 00:51
 3/18 A kérdező kommentje:

vmi ilyesmire gondoltam, csak feketében, bár így is tetszk szürkén


[link]

2010. szept. 26. 00:52
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem hasonlóm van,mint amit belinkeltél,csak feketében,és az enyém is szövet kabát.Duplasoros gombolású..kicsit military stílusú.

Én csőszárű nadrággal hordom,meg tornacipővel,és nagy sálakkal.

Jó,hogy én lány vagyok,de eddig mindenki dicsérte,hogy tök jól áll,meg hogy milyen jó.:)



A kérdésedre válaszolva..Ha én ilyesmi kabátban látok egy fiút,akkor azt gondolom,hogy van stílusa..és egyénisége,hogy nem ilyen sz*r(bocsánat..) bőrdzsekiket hord,mint manapság a legtöbb 15-20 év közötti fiatal.

És ha még helyes is...:)))


Szóval hordd nyugodtan azt a fekete szövetkabátot!;)


15/L

2010. szept. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1%
divatmajom
2010. szept. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

ma 00:59-es vagyok:


Már ne is haragudj..basszus...

Hány srácon látsz Te olyan kabátot,amit a Kérdező belinklet?

10-ből 2-n.Miért?Mert mindenki ezt favorizálja:

[link]


Nagyon el vagy tájolódva a "divatmajom" fogalom terén,barátom..

2010. szept. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ehhez a farmerhoz illik a szövetkabát?


[link]

2010. szept. 26. 02:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Kort és nemet írjatok kösz
2010. szept. 26. 02:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hello! A szövetkabát egy igazi klasszikus, amivel nem lehet mellényúlni. Én magam is hordtam ilyesmit, csak feketét nagyon sok évig. Most is megvan, csak én kicsit image váltok, tehát nekem most háttérbe szorul.

Node visszatérve: kicsit konzervatív, de nem rossz értelemben, inkább úgy mondanám, hogy nem hivalkodó. Egy dolgot azonban le kell szögezni. Nem igazán a sportos megjelenést, inkább az eleganciát képviseli. Amit belinkeltél először, az egy harmonikus öltözet, a cipőtől a kabátig. Farmert bátran vehetsz fel hozzá. Pulóvert is. De amit kerülnék a szövetkabáthoz, mert diszharmonikus az: a tornacipő, edzőcipő, túrabakancs, szabadidőruha (nadrág vagy felső v mind2).

Ez az én véleményem mondjuk, de hordd bátran. Pl a káromintás pulcsi kimondottan passzol hozzá egy egyszerű bőr fekete félcipővel és akár a belinkelt farmerral.

üdv

30< F

2010. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Szövetkabát az jó, ha öltönyt veszek általában azt veszek rá (már ha hideg van, úgy értem). De tornacipővel? Ehh...
2010. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!