Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz a Puma márkáról?

Mit gondolsz a Puma márkáról?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés emberen látni Puma termékeket, mindenki Nike meg Adidas cuccokban rohangál.. nekem a Puma az egyik kedvenc márkám lett.. Tudtok valamit amit én nem? Ti mit gondoltok a márkáról?

2022. szept. 19. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A puma cipőim szétmentek fél év alatt, pólót stb nem vettem mert annyi pénzért nevesebb gyártóktól is tudok venni. Összességében 1 táskám van tőlük jelenleg, ami már megvan egy jó 5-6 éve annak semmi baja azt szeretem.

De ugyanígy nem veszek ezek miatt Adidast sem Niket meg elvből nem veszek sose.

2022. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én végül is szeretem őket. 2 Puma cipőm van, mindekettő elvileg bőr felsőrésszel, de eléggé kitört, megkopott stb. Nem gondolom hogy más márkák bőrcipői jobban bírnák. A minőség mindenhol ilyen. Meg egyébként is a Pumához elég jól hozzá lehet férni, a legújabb modellekhez is. Nike-ból meg rendelgetni kell, aztán vagy jó vagy nem. A boltokba meg a gagyibb verziótkat hozzák.

Ami nem tetszik az a pólók szabása, nem ejtett vállú, a mellbősége szűk, szóval nem tudom kinek csinálják.

2022. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekkoromban még halál ciki volt a Puma, úgyhogy ez megmaradt bennem és nem vennék ilyen cuccokat, mondjuk 1 Puma táskám van, de ennyi.
2022. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Jah nálunk is ciki volt.
2022. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány puma pólóm tesire, edzésre. Állandóan mosva vannak, semmi bajuk.

Cipőm az még nem volt.

Az a tapasztalatom, hogy mindennek sokkal rosszabb a minősége, mint régebben,bármilyen márka.

2022. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még véletlenül sem értem, ugyan mitől volt ciki X éve...nekem ugyan nem volt, de nem azért, mert cikinek tartottam, hanem egyszerűen lesz**tam tizenpár évesen, hogy milyen ruha van rajtam, erre meg pont költöttek a szüleim.


Azóta lett jó néhány darabom tőlük: fehér, fekete, narancssárga sima póló, fekete kapucnis pulcsi. Elégedett vagyok velük, minőségük kielégítő, sportos megjelenést adnak a viselőjének, én nem sportoláshoz viselem őket, hanem mindennapi viseletként.


Egyébként én aránylag sok emberen látok ilyet.

2022. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

6

Amikor beköttek a hamis kínaiak akkor a Puma volt a legelterjedtebb. Szerintem amiatt.

2022. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen volt egy bőr Puma sportcipőm.Egyszerüen nem lehetett szétrúgni!Megkopott a festése,megtöredezett,de apám, azt a vegen azért kellett kidobni mert kinőttem!!Az úgy össze volt az rakva ,hogy szétfociztam magamat benne,az akkor se ment szét!

Emlékszem fehér szinű magasszárú volt.

Azóta minden egyre csak fosabb minőségű lett.Mostmár sima hordást se birják 2 évnél tovább,nemhogy komolyabb igénybevételt!!

És ezt megkockáztatom az összes márkára!

2022. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Teljesen jó a Puma, a német cégek alapvetően a minőségükről híresek. 2014-2015 óta van tőlük egy hátizsákom, azelőtt is volt egy Puma hátizsákom. Zoknim is van tőlük több is, régen is jól bírták, most is.
2022. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik leg öregebb cipőm, puma california, fehér régi klasszikus puma cipő, kamasz fiú voltam, azóta meg van kb 16 éves cipő, igazából semmi baja, max kicsit kopott, láb méret nem változott, max minimálisan, így ez a cipőm nyári mezítlábas cipő, csak nyáron használom a munkába, az hogy mezítláb van a lábam benne, nem gondoltam volna hogy jóval kényelmesebb mind pl zoknival, tudom sokan azt mondanák igénytelen egésznap mezítláb van a lábam a cipőbe, lehet valóban közvetlen a csupasz lábam a cipő szívja magába egész napi láb izzadást, haza megyek le veszem a cipőt a csupasz lábam nem is nedeves izzadságtól, szaga sincs, viszont a cipő, látni belül nedves izzadt, és erős bűdös láb szaga van, ki teszem szellőzik, fél óra múlva semmi sag, akkoriban amikor lett nekem ez a cipőm egyik osztály társamnak volt ilyen akkor tetszett meg, ő is nyári idő ahogy jött akkor használta és csak mezítláb, akkor ő mondta hogy ez mezítlábas cipő, akkor én furcsáltam, így néhány év után jöttem rá hogy igaza van, és hát igen vissza térve eddigi leg strapabíró régi cipőm.
dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!