Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten vagy online van...

Budapesten vagy online van esetleg olyan hely, ahol tudnék bővebb fazonú nadrágot venni?

Figyelt kérdés

190 cm magas vagyok és 73 kg szóval elég vékony, ezáltal a derekam is vékonyabb. Szeretnék nadrágokat vásárolni (minden félét: téli, őszi, tavaszi, farmer, sportos stb...), viszont én a bővebb fazonú ruhákat szeretem, tehát nem ezt a slim-fit, slim...stb szarságokat. XD

Viszont az a bajom, hogy mindenhol csak ilyenek vannak már szinte, egyik sem tetszik, ami jó lenne rám hosszban és fazonban (nem szűk és nem is "simulós") az meg derékban nagyon nagy, hiába húznám össze övvel.

Ezért szeretnék valami olyasmi boltot vagy bármit ahonnan tudnék ilyen nadrágokat szerezni, viszont nem találtam még eddig sehol sem.

Kb. 50-52-es a méretem.



2022. szept. 24. 22:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy férfi nadrág kéne, illetve "regular" vagy talán minimálisan annál is bővebb fazonú.
2022. szept. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!