Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti megnézitek hogy a...

Lányok ti megnézitek hogy a pasi hogy öltözködik?

Figyelt kérdés

mi a favorit nálatok?

A zokni és alsónadrág is fontos hogy milyen minőség?


2022. szept. 25. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de csak annyira, hogy ne legyen koszos, szakadt a ruhája.
2022. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amit az első írt + kizáró ok nálam, ha rózsaszín, lila, virágos, arany mintás cucc van rajta
2022. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Öltöny, egyenruha, ezek a nyerők.
2022. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de igazából nem vagyok nagyon kritikus:

Ne legyen koszos, büdös, szakadt

Ne legyen nagyon ízléstelen (dollárjeles nyaklánc, arany, vagy annak kinéző lánc, amit más a kertkapura tesz), vagy alkalomhoz abszolút nem illő (temetésre színes, strandra, konditerebe öltöny)

De ezek igazából nőkön is gázul mutatnak.

Ami inkább ilyen személyes vélemény:

Nőies darabok (nagyon rövid gatya, minden ruhadarab extrém testhezálló, rózsaszín virágos cuccok)

Nem is tudom, mi a neve annak a stílusnak, de leginkább a filmekben látni azokon, akik nőket futtatnak, az számomra ízléstelen


Kb ennyi. De persze nem gondolom, hogy ha valaki ilyeneket hord, az rossz ember, csak egyszerűen nem jön be

2022. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hogy kell megnézni a pasikon, hogy milyen alsógatya van rajtuk? Vagy te minden nap 5-tel lefekszel?
2022. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, csak annyira, hogy kb. milyen stílus, illetve van-e rajta valami kirívó.
2022. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem persze. Elsősorban az a fontos, ahogy mások is írták, hogy igényes legyen, adjon magára, ne legyen kopott, büdös, koszos, gyűrött a ruha ami rajta van. Aztán van, ami nekem nem jön be, de másoknak bejöhet. Nekem nem tetszik a rocker stílus, az sem, ha túl lányosan van valaki felöltözve. Volt egyszer egy srác, aki tetszett, helyes volt, de az öltözködése nekem nagyon nem jött be, nagyon igénytelen volt, állandóan tréninggatyában járkált mindenhova, sokszor gyűröttek voltak a cuccai, papucsban jött be iskolába…
2022. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!