Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki bundát hordani?

Ciki bundát hordani?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban játszom el a gondolattal, hogy valami szolidabb, rövid bundát veszek fel farmerra és fehér pólóval - de bennem az a kép él, hogy a bunda ciki. Szerintetek?
2010. szept. 26. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
hát, ha állatvédők kiszimatolják, h igazi, abban nem lesz köszönet... nekem személy szerint nagyon tetszik. az igazi, nem igénytelen műszőrme...
2010. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én sajnálom az állatokat, elvből nem vennék, de miért lenne ciki?? inkább megfagysz valami vékony kabátban? sztem nem gáz, de mondom én nagyon sajnálom azokat a szerencsétlen állatokat akikből bundát csinálnak :S
2010. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi - ez egy műszálas H&M bunda.

Csak nekem annyira magától értetődő, hogy a bunda mű, és még véletlenül sem igazi - hogy elfelejtettem megemlíteni...

2010. szept. 26. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nézed-e, de a Szex és New York (sorozat) utolsó két jelenetében Carrie is bundát visel (az egyikben éppen farmerrel és egy rózsaszín pólóval)! :)

Semmi ciki nincs a bundában, ha lazán viseled hétköznapra is jó!

Még szerintem annyi, hogy lehet, hogy a molett(ebb) lányokon nem mutat olyan jól, mert mackós kinézetük lesz tőle.

2010. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A műszőrme rendben van, nagyon jól tud kinézni.
2010. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a rövid műszörme bundák, nyugodtan hordj ilyet, ha tetszik. Igazi szörmét elvből nem viselnék, de a műszőr oké.
2010. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak gátlásaim a bundával kapcsolatban, de mondjuk ha nem valódi, akkor csak azért, mert leginkább p1csáskodó csajokon látni, lakk tűsarkúval kombinálva, ha érted mire gondolok. (az ilyen gazdag pasit akarok fogni, ezért megpróbálok úgy öltözni, mintha énis az lennék, de nem sikerül)

Meg az más kérdés, hogy furán változtatja meg az ember arányait, a nagy kiterjedése miatt túlságosan a felsőtestre helyezi a hangsúlyt, ezért összenyomja az alakot.

2010. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!