Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól lehet hordani...

Hány éves kortól lehet hordani irhakabátot anélkül, hogy körberöhögjenek az utcán?

Figyelt kérdés

Kaptam egy nagyon régi, de jó állapotban lévő irhakabátot, ami lábszárközépig ér, még ismerősöm nagymamájáé volt. Karcsúsított, női fazonú. Nem az a hagyományos barna, hanem ilyesmi:

[link]


Mi a véleményetek ?


2011. okt. 22. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Régen egyébként nagy divat volt, kb. 10 éve mindenki ilyenben járt, főleg a tizenévesek.

Szerintem bármilyen korban felveheted, ha csinos, nőies, semmi félnivalód nincs, hogy kiröhögjenek. legalábbis sokkal szebb megjelenésű ez, mint egy pufidzseki pl.

2011. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2011. okt. 22. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán felveheted, ha nőies, csak öltözködj hozzá.
2011. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Biztos nem röhögnélek ki, mert mindenki azt hord ami neki tetszik, de én nem venném fel, nekem egyáltalán nem tetszik az ilyen.
2011. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez kortól független ha tudsz hozzá öltözködni :D
2011. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kabát tök jó,ráadásul nem fogsz fázni.Az irha mindig divat volt és lesz :-)
2011. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!