Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara online áruvisszavétel?

Justagirl. kérdése:

Zara online áruvisszavétel?

Figyelt kérdés
A Zaraból rendeltem egy nadrágot XS méretben de sajnos nagyon kicsi lett rám. Csak a próba erejéig volt rajtam, még a címkét sem vettem le róla. Korábban fordult már ilyen elő velem és mindig amikor visszaküldtem egy terméket, akkor egy, maximum másfél héten belül vissza is utalták az összeget. Ezt a nadrágot már lassan egy hónapja küldtem vissza és a fiókomban azt jelzi, hogy visszárut már hetek óta megkapták, de az összeget azóta nem utalták vissza. Mi lehet a probléma? Vagy várjak még? Tényleg ugyanolyan állapotban küldtem vissza, mint ahogy megkaptam, szóval attól félek, hogy valami adminisztrációs hiba lehet a dologban vagy elveszett a csomagom, de akkor meg miért mutatná a rendszer azt, hogy megkapták? Korábban fordult már elő ilyen valakivel, hogy ilyen sok időt vett igénybe a Zaránál a visszatérítés?

2022. okt. 2. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányomnak volt egyszer ilyen. Írt nekik, utána visszautalták.
2022. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!