Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Springfield-ben visszaveszne...

A Springfield-ben visszavesznek olyan ruhát amin már nincs címke, de még nem használtam és garanciás?

Figyelt kérdés

Van egy ott vásárolt nadrágom, egyszer volt rajtam kipróbálás ként, de annyi.

A címkéket még anno levágtam róla, mert úgy volt, hogy használatban lesz, de aztán máshogy alakult. Persze még megvannak.

Mikor vettem, akkor mondták, hogy fél év garancia van rá, ebből még kb 1-2 hónap hátra van, bár szerintem ez becserélésre nem vonatkozik.

Szerintetek így visszavennék?



2016. ápr. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A garancia tönkremenesre szól nem cserére. Az 7-30 nap boltja válogatja.
2016. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér! De a garancia tényleg mást jelent. Sajnos a Springfield-ről nem tudok nyilatkozni, de a H&M-ben kicserélik neked a ruhát, ha rossz a méret. Anno vettem egy nadrágot ott a Glamour napokon, de nem álltam végig azt a haláli sort, így próba nélkül vettem meg. Persze nagy lett, másnap visszavittem, és kicserélték kisebb méretre.
2016. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdező nem masnaprol beszélt hanem 4-5 hónapról. Lehet azóta már nem is kapni. Hogy cserélnék már ki??
2016. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!