Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról,ha...

Mi a véleményetek arról,ha valaki török ruhàkat hord?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok a megfizethető,és népszerű ruhaboltokban(zara,bershka,h&m) az én stílusomhoz passzoló ruhákat,és eszembe jutott,hogy làttam egyszer a tiktokon egy profilt,ami török replika ruhákat àrul,és eszembe jutott,hogy mi lenne ha rendelnék,mert ott találok nekem tetsző ruhákat,ugyanazért a pénzért,mint a zaràban vagy bershkában,és a minősége is sokkal jobb. Nyílván nem gucci,meg pp ruhàkat vennék,mert az szerintem ciki,ha valaki gucci pólóban mászkàl,és beszáll egy 300 ezres autóba,de pl nike,jordan,adidas,ilyesmiket. Az anyagminőségük ugyan olyan mint az eredetinek(mert a nagy màrkàk is ilyen árusoktól veszik az alapanyagot),és a logo sem vasalt,hanem hímzett,vagy gumírozott. Egyébként felmerült bennem az a kérdés,hogy mi értelme van kiadni pl egy nike melegítő együttesért 40 ezret,ha a feléért veszek ugyanolyan minőségűt,csak annyi a külömbség,hogy erre a logot nem egy nike gyàrban varrjàk rà ugyanolyan géppel,hanem valahol máshol.

2022. okt. 2. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hordja egészséggel, semmi baj nincsen vele.
febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!