Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan melltartó ami inkább...

Olyan melltartó ami inkább topp de bélelt (azaz nem bibimutogatós hidegben sem), és persze kényelmes?

Figyelt kérdés
80C-s mérettel rendelkezem, merevítős melltartókat nem szeretem, nem kényelmes, de azokat a melltartós toppokat sem amikbe egy pici szivacs van és elcsúszkál mosáskor, olyat szeretnék ami tart (nem pushup hatás, inkább csak nincsenek szanaszét a mellek benne,picit kordában vannak tartva). Tudtok ilyet ajánlani?

2022. okt. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a sloggi zero feelt szeretem, mindent tud amit felsoroltál, viszont mosás után meg kell igazítani a szivacsát.
2022. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Sloggi zero feelt tudom ajánlani, nekem is az a kedvencem. Valóban mosáskor elcsúszik a szivacs benne, de direkt van az oldalán lyuk, ki lehet venni és normálisan megigazítani, nem az anyag alatt kell a helyére szenvedni. Nagyon kényelmes, az egyetlen hibája, hogy idővel kinyúlik, átlag melltartónál hamarabb. Ha két méret között vagy, a kisebbet válaszd. De még így is megéri, én is pont ma vettem újat és évek óta ez a kedvenc melltartóm.

Vasárnapig glamour kuponnal 20% kedvezmény van rá, ha esetleg érdekel.

2022. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!