Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellnél mennyire...

Nagyobb mellnél mennyire tartósak ezek az ún. "body tape"-ek?

Figyelt kérdés
110D-s melltartót hordok, az én melleimet ez megtartaná vagy kidobott pénz lenne csak?

2022. okt. 7. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván nem tartana tökéletesen, de ez attól is függ, hogy épp-hogy megemeled vagy az egekbe akarod húzni.

Egyébként meg 1000-1500 forint. Szerintem ennyi pénzért nem kidobott pénz kipróbálni.

2022. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Tùl sokat nem tart, de ha kicsit is érzékeny a böröd, igen csunya kiütéseket tudsz töle kapni, söt allergiát is kiválthat.
2022. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom az, hogy nem tartós. Nincsenek nagy melleim.
2022. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minőség és forma kérdése.


Az ilyen shein-es kategória valszeg nem.


De pl színházi, profi előadóművészekre tervezett minőség igen.



Az ilyen rózsa forma cuccok általában csak a bimbó takarását célozzák, tartani nem fognak.


Nekem 85DDs mellem van, pl egy nyakba akasztós fazonhoz rendesen szokott lenni alatta múmiakötés, de tart is.


A méteres szalaggal már lehet variálni, úgy hogy ne látsszon ki a ruha alól.



Prémiumból aztán tényleg létezik ami tart is, pl Lizzót is körbe tudták ragasztani és azért ő se nádszál, és ugrál is rendesen.



Ruha szabásától is függ, illetve hogy milyen irányba mennek a szalagok.

2022. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
110 akkor nem is vagy karcsú. Nem sokat fog érni. 85 E 25L
2022. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!