Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az osztályotokban is vannak...

Az osztályotokban is vannak olyan fázós lányok, akiknek már bőrdzseki vagy pulcsi is kevés, így hogy már most is 18 fok körül van bent?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos kihűlt az iskola, hiába melegít délután a Napocska, mi már öten barinők nagyon fázunk, és már melegen öltözünk, rajtam már [link] kabi van. 17/l

2022. okt. 9. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
De most komolyan... Nálatok otthon hány fok van hogy 18-ban meg akartok fagyni?
2022. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek. Egyébként délelőtt miért nem melegít a Napocska? Elzárták?
2022. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Megértem a problémádat, amikor egy helyben ül az ember egész nap, könnyű átfagyni.

Próbáljatok szünetben felállni, mozogni egy kicsit.

2022. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Haspóló még alap ☝️
2022. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves kettes válaszoló : Otthon azért 22-23 fok van. Hármas : Nyugati fekvésű termeket délután melegíti a Napocska, a keletieket igazából semmikor sem, mert délelőtt még nincs ereje. Négyes: Mozgunk, lemegyünk az udvarra sétálni, viszont a termet is muszáj kicsit szellőztetni. Ötös: nincs haspóló, egy normál felső és pulcsi van rajtam, és a többi lány se haspólózik ilyenkor, suliban meg semmikor sem.
2022. okt. 9. 11:29
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Aki szerint a 18 fok megfelelő szobahőmérséklet, az még nem üldögélt 18 fokban huzamosabb ideig, vagy fűti a háj, vagy extrémen hidegtűrő típus.

Ülőmunka végzéséhez (tanuláshoz) kell a 22-23 fok.


Vegyél fel meleg pulcsit, kabátot, akár kis pokrócot is vihettek be. És szünetben mozogjatok sokat, az melegít.

2022. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megfagytam például pénteken a reggel 8-as órámon, száz fős nagyelőadóban a 30 ember nem melegítette be. Ott vacogtam, de nem vettem fel a kabátot, mert aztán hazafelé még rosszabb lesz. Sapkát is elkezdtem már hordani.
2022. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

De miért kimondottan fázós lányokról beszélsz?

Nálunk anno egyértelműen a fiúk között voltak a legfázósabbak, és a lányok között a legkevésbé fázósak.

2022. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Akinek 19 fokban kabát kell 45 perc után, az vizsgáltassa meg magát.
2022. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló. Bocsi. Nálunk a fiúk bírják jobban a kiképzést. Mi meg megfagynánk kabát nélkül, jó hogy a tanároknak nem szúrja
2022. okt. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!