Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az osztályotokban is vannak...

Az osztályotokban is vannak olyan fázós lányok, akiknek már bőrdzseki vagy pulcsi is kevés, így hogy már most is 18 fok körül van bent?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos kihűlt az iskola, hiába melegít délután a Napocska, mi már öten barinők nagyon fázunk, és már melegen öltözünk, rajtam már [link] kabi van. 17/l

2022. okt. 9. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, extrém fázós vagyok,de ennek az az oka, hogy apám a vízteres kandallóval csinál mindig vagy 40 fokot. Én meg kimegyek az utcára és majd meg fagyok,nekik könnyű mert mindkettőnek kocsija van,csak nekem szívás ilyen téren.
2022. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Anna0806 ***** válasza:
51%
Én is kabátban járok már az egyetemre. Korán reggel, amikor megyek a vonathoz még szét lehet fagyni. Ráadásul nekem vannak órák az alagsorban is. Ott nincs meleg. Nem tudom, hogy fűtenek e már, de hála az égnek nálunk suliban egész kellemes az idő. Viszont azt érzem, hogy tanulás közben mikor 90 percig kell egyhelyben ülni és a tanár még ablakot is nyit nem kellemes. Bakancsot is elkezdtem hordani, mert reggelente azért nagyon fázik már a lábam. És akkor inkább délután süljön meg. Délután ha süt a nap és megyek a vonathoz akkor nem mindig veszem fel a kabátot, de így nálam van ha fáznék. És próbálja ki az 90 percig egy árnyékos előadóban ahol a vetítés miatt a tanár villanyt se kapcsol milyen egyhelyben ücsörögni, aki azt mondta, hogy vizsgáltassuk ki magunkat. Pl kilences, egyes és kettes válaszoló. Oh és azt nem említettem, hogy eleve úgy indul az egész fagyjunk halálra buli, hogy a vonaton én másfél órán keresztül ülök egyhelyben és megy a légkondi. Kellemes
2022. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Férjem is ma fázott egyetemen, pedig ő alapvetően nem fázós. De 18 fok az nem elég arra, hogy órákig egy helyben üljön az ember.
2022. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Tetszettek volna másra szavazni.
2022. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Anna0806 ***** válasza:

És tegnap kaptuk ezt az emailt az egyetemtől az energiatakarékossággal kapcsolatban. Öröm volt olvasni.


Főbb rendelkezések:

➡️ A kollégiumok esetében korlátozó intézkedések bevezetésére CSAK A HASZNÁLATI MELEGVÍZ („HMV”) HŐMÉRSÉKLETE TEKINTETÉBEN KERÜL SOR azzal, hogy központilag 38 Celsius fok kerül beállításra.

➡️ Az egyetem zárt tereiben lévő irodák, oktatási helyiségek fűtési hőmérséklete 18-20 °C közé kerül központilag beállításra.

➡️ A közlekedőkben, a mellékhelyiségekben, egyéb helyiségekben 18 °C hőmérséklet lesz beállítva.

➡️ Az oktatási és egyéb munkaidőn kívüli időben (a kollégiumok kivételével) az összes épületben, valamint az online oktatás miatt nem használt tantermekben a fűtési hőmérséklet 15 °C kerül központilag beállításra, melyet azonban az oktatás és a munkavégzés kezdetére 18-20 °C közé kell felfűteni.

Sportlétesítményekben a fűtési hőmérséklet 18 °C lehet.

➡️ A WC, mosdó helyiségekben a használati melegvíz („HMV”) szolgáltatás megszűnik.

➡️ A sportlétesítmények zuhanyzóiban, fürdőhelyiségeiben a használati melegvíz („HMV”) hőmérséklete 38 Celsius fokban kerül beállításra.

➡️ A helyiségek napi szellőztetése során törekedni kell a hőmegtakarításra, ezért javasolt az egyszeri, rövid időtartamú, teljes helyiséget átöblítő szellőztetés.

2022. okt. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!