Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emo és Scene, mik a különbségek?

Emo és Scene, mik a különbségek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Nincs kulonbseg. Az emosok koztudottan szeretnek kulonckodni (piercing, fekete smink es ruha, lancok stb..) de amikor mar sok emos lett akkor mar nem voltak annyira kuloncok, mert a rockerekkel egyutt sok emos volt, es akkor egy csoport emos kitalalta hogy ok most nem emosok lesznek hanem scene-sek.
2022. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt a fiatalkoromban az elterjedt, bár nem votam része, de ez alapján:



Scene: neon, cuki, rawr póz, csíkos haj, gyerekes kiegészítők, monster energia italtól pörgés, általában amatőr modellnek érzik magukat.


Emo: depisebb, fekete és lila, vagy fekete és piros, kézmelegítők, converse vagy vans, az a tipikus antiszoc tini, bortvapengék, általában nincs mosómedve csíkos hajuk



De természetesen sokan keverték a két dolgot, mert az emberek nem hozzák 100%ban egy szubkultúra minden elemét.

2022. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj én tiniként 2009-ben nagyon éltem ezt a dolgok. Én Scene voltam, rózsaszín, fekete és fehér cuccokat hordtam csak, fel volt tupírozva a hajam és masni vagy hajráf volt mindig benne. Emellett egyéb kiegészítőket is hordtam (pl. vékony kesztyű aminek nem volt ujja) és jócskán megnéztek az emberek az utcán.

Az Emo az aki életérzésre is emo, tehát leginkább depresszív alkat stb. és fekete ruhákban jár.


28/L

2022. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!