Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokavillantós srácok, hány...

Bokavillantós srácok, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
En mar lattam mindenfele korosztalyt. Am kenyelmes 😀 meg ha gyursz jol tud kinezni. A tini csajoknak is bejon ami eleg nyomos erv 😏👌
2022. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Nekem nagyon csajosnak néz ki amikor fiún látom :D
2022. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
35
2022. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem sneakert hordok, hanem elegáns designer cipőket. Én nem szeretem ha a nadrág gyűrődik a cipőmön, úgyhogy jól fel is húzom, betűröm inget, alul pedig feltekerek egyet a nadrág végén. Elméletileg bőven kilátszódna a bokám, ha pl ülök, de talán amúgy is, de max a Tommy Hilfiger logó látszik a zoknim oldalán, mert felhúzom a vádlim közepére.
2022. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Na ugy mar tenyleg gaz 😅
2022. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
#1 10 tini csajt ismerek magammal együtt, ebből 2-nek jön be fiúkon a bokavillantós. Szerintem és a többiek szerint undorító, b*zis.
2022. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok. A lepontozóim elmondhatnák, hogy mi a homokos például a jobbról a második fickó nadrágján. Na én kb pont így hordom. Ezek a csávók, ha leülnek ebben a ruhában, akkor 5 10 centivel a bokájuk fölött lesz a nadrág, és ha nem chelsea csizma, hanem sima cipő van az emberen, akkor állva is kilátszódik kicsit a boka. Persze a valóságban sose fog, se a láb se a boka kilátszani, mert ott van a nadrág alatt a zokni amit felhúz az ember vádliig. A vádli közepe valóban nem reális, azt rosszul írtam, elismerem. Egy igazi férfi így öltözködik, és nem lóg le a nadrágja a porba a pesti dzsuvában a cipő talpáig, meg rá a cipőre. Idiótán néz ki, amikor ott gyűrődik a vége, miközben amúgy szép bő és jó egyenes az egész.



[link]

2022. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok. Azt hozzáteszem, hogy úgyis le lehet ülni, hogy nem látszik ki az ember bokája, csak akkor meg a pulcsi vagy kabát alatt kőműves dekoltázst fog villantani, az ing kitűrődik, és az egész szett el van rontva, lehet levetkőzni, és újra felvenni mindent. Betűrni inget, nadrágot felhúzni majdnem köldök alá, jól meghúzni az övet, és akkor még rávenni minden mást. Hát inkább látszódjon ki a lábam, amikor ülök. Persze nem látszik ki, mert a zokni fel van húzva. Na ennyit erről
2022. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
10 tinit ismersz ugy h te is az vagy? 😅 Csak az evfolyamrol ismertem vagy 50et. Fura, na mind1 annyi se mervado. Ennyi erovel egyik haveromnak se jonnek be a dagi meg a plazas csajok megis van boven..
2022. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
#9 10 tinit ismerek közelről. Az, hogy elmegy mellettem valaki a folyosón, attól még nem fogom tudni, hogy bejönnek-e neki a bokavillantós fiúk.
2022. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!