Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy automata karóra lényegében...

Egy automata karóra lényegében csak egy nyűg?

Figyelt kérdés

Hetente állítgatni kell, hogy a pontos időt mutassa, ha nem hordod pár napig, mindig fel kell húzni és hasonlók.


Egy orientem van, minőségi benyomást kelt, de inkább vettem volna egy kvarc tissot-ot..



2022. okt. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Normálisat vegyél, óraforgató meg van, ha éppen nem hordod egy darabig.


[link]

2022. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Semmi nyűg nincs benne. Most pl. pont beteg vagyok, nem megyek sehova a héten ezért megállt, de ez egyáltalán nem gyakori. Egy hétvégét pl simán ki szokott bírni (vasárnap hordom, amíg elmegyek boltba, ennyi).

Állítgatni meg a sütőn levő órát is többet kell, mint ezt. :D

2022. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, ez kva jól néz ki!


de azért egy 100k-s óra nem az a kategória, amit ebbe rakna az ember

2022. okt. 20. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csak kell valami a karjára akkor egy kvarc vagy méginkább egy szolár tökéletes. Azt bármikor felrakod megy és kész. A mechanikus azoknak való akiket érdekelnek az órák szeretnek velük foglalkozni,nem nyűg ha néha be kell állítani.
2022. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Az automata annak való, aki vagy forgatóban tárolja, vagy minden nap viseli és mozog benne. Ekkor nem kell állítgatni.


Mivel nem költök forgatóra, és ülő munkám van, így nekem van 1 kézihúzós öltönyhöz, meg 3 kvarc. Direkt nem vettem automatát.


Bár a P80-as automaták már 80 órát bírnak, viselés és forgató nélkül.

2022. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem Seiko van, egesz komoly márka pedig, ennek ellenére ha leteszem egy napra, megáll, hiába kamuzzák azt hogy 48 óra járástartalék. Ja, a mutatót meg nem havonta, hanem hetente kell állítanom, mert a hétvége fele már szemmel láthatóan több percet késik. Azért vettem meg anno, mert már untam, hogy elemcserére kell vinnem a kvarcot 2 évente, most viszont már inkább vinném, mert az legalább pontos volt és nem kellett egyetlen nap állás után is húzogatni. Óraforgatót meg biztos nem fogok venni 70-80 ezrekért egy 70 ezres óra miatt.
2022. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez pontosan így van, napi 20-30 másodpercet késnek még a legjobbak is.


ami viszont tetszik benne, hogy szép folyamatosan jár a másodperc mutató.

2022. okt. 20. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:

6

A 48 óra teljesen felhúzva értendő. Ha pár nap alatt több percet összeszed az is azért lehet mert nincs teljesen felhúzva olyankor többetkésik/siet. A Seiko valóban nem rossz márka de a legolcsóbbak a belépőkategóriában vannak,így ezek a modelljeik szerkezet terén sem túl ütősek. De még ezeket is belehet lőni napi 1-5 másodperc eltérésre

2022. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!