Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Relative olcsó ruhák mellé...

Relative olcsó ruhák mellé “gáz” nagyon drága, ráadásul customised karórát felvenni?

Figyelt kérdés

Nem öltönyóra, hanem egy Rolex Daytona Cosmograph (biztos, hogy eredeti).

Ugyebár ez csak 40mm és még egy viszonylag visszafogott darabról van szó.


Tisztában vagyok az alap órahordási szabályokkal, mint hogy pl. az ingujja alá be kell férnie, stb.


Az a kérdés, hogy egy ilyen szinten luxus órát, relatíve olcsóbb ruhákkal hordani nem totális ízléstelenség e… Az?



2022. okt. 20. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

És az gáz, hogy van akinek 500 ezres telefonja van, miközben nettó 180-at keres?

Vagy hogy 60 milliós házban él, de havi 300-at keres?

Vagy hogy 10 millióért vett autót, de csak havi 250-et keres?

2022. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy normális ruhán úgysem nem látszik se a márka, se az ára.
2022. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Petsze töki
2022. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1.


Szerintem ezek rossz hasonlatok…


Szerintem az “gáz”, hogyha valaki pl. 1 milliós Prada cipőt hord, meg 2 milliós GUCCI pólót, amelyek kifejezetten státusszimbólum mivoltukból kerülnek ennyibe és közbe meg egy 18 éves, rozsdás hármas mazdával jár, ami negyede sincs a cipőjének… Egyébként engem mások nem érdekelnek, az én szememben semmi sem gáz, viszont ettől függetlenül azt nem szeretném hogy pl. én magam veretős prolinak tűnjek.

2022. okt. 20. 20:01
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
62%

Aham, igen...tehàt a havi szàmlàkra se futja, de véletlen egy roller, 10milkàs értékkel a polcon csücsül...


Mi lenne,ha lefeküdnél végre?

2022. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5. Az unokabátyám meghalt és ezt az egy óráját rám hagyta, mert többször említettem neki hogy tetszik a színe.


És sehol sem írtam, hogy nem futja a havi számlákra.


De nem tartozom itt senkinek magyarázattal, kiírtam egy kérdést és pont.

2022. okt. 20. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

" Az unokabátyám meghalt és ezt az egy óráját rám hagyta,"


Ilyen háttérrel, te pedig komolyan kérded, hogy nem gáz e felvenni olcsóbb ruhákkal?

Elég sivár lelkivilágod lehet. Meg se érdemelted ezt az órát.

2022. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

7

Nincs ennek semmiféle rolexe unokabátyja jah persze 🤡 nekema mikulás hoz rolekszet

2022. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát én föl nem venném.

Egyreszt el se tudnám viselni az órát,másrészt szerintem gáz.

Akik ismernek mondjuk azoknál mindegy.De ha idegenekre gondolsz vagy pld ismerkedesre akkor elég suttyón fog kijönni a dolog.

Ez kb olyan mintha egy szakadt 30 éves ladaval de prémium kategórias alufelnikkel,sportkipufogókkal.elől egy Teszla márkajellel erkeznél.


Ha meg nem latszik akkor mi a xarnak az óra rajtad?Megnézni hány ora van?Most komolyan!! :D

2022. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Elhiheted, hogy az emberek 90%-a nem fog feltűnni sem az, hogy drága a ruhád, sem az, hogy olcsó az órád. Ha meglátják rajtad a Gucci jelet, azt hiszik, piacon vetted árusoktól.
2022. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!