Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varróhoz lehet csak mérés...

Varróhoz lehet csak mérés miatt elmenni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg buta kérdés, de sajnos semennyire se értek a témához. Varratok egy jelmezt és kaptam instrukciót, hogy milyen méretek kellenek, de egyedül nem tudok mindent lemérni. Nem néznek hülyének, ha csak azért megyek varróhoz, hogy ebben segítséget kérjek (nyilván nem ingyen)? Ismerősöm nincs, aki segítene.

2022. okt. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a méreteid kellenek akkor kérj meg egy barátot/barátnőt hogy menjen át és vegyétek le együtt a méreteket.
2022. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha kifizeted, nem gond. Az, hogy mit gondol, amikor már elmentél, mindegy.
2022. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akivel a jelmezt varratod, ahhoz nem tudsz elmenni? nem tudom, messzire él-e vagy ilyesmi úgyhogy ez lehet nem sokat segít, de ha fizikailag nem akadály, szerintem rákérdezhetsz, akkor biztos azt méritek le, ami kell.
2022. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1, sajnos ahogy írtam, ismerőst megkérni nem volt opció.


#3, a megbízottat se tudtam megkérni a távolság miatt.


Végül sikerült megoldani, úgyhogy ha valakit még érdekel ez a kérdés, akkor igen, lehetséges. Bár engem négy helyről is elküldtek azzal az indokkal, hogy csak akkor mérnek, ha velük varratok, amin az, akit végül sikerült találnom fel is háborodott. A lényeg, hogy találtam valakit, aki megcsinálta, és rendes volt, mert pénzt se kért érte annak ellenére, hogy többször is felajánlottam. Úgy néz ki, szerencse kell. Levetkőzni se kellett hozzá, bár direkt cicanadrágban és szűkebb pólóban mentem.

2022. nov. 4. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!