Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nemrég sétáltam a városban és annyit kell tudni, hogy metálosnak vallom magam, aznapi ruhám egy powerwolfos póló egy fekete farmer azon egy lánc, pár bandás karkötő, a lényeg hogy jott szembe velem egy srác hasonló ruhazatban csak nyilván más banda volt a polojan, aztán full random elkezdtünk beszélgetni és szóba jött a bakancs mivel nekem nincs neki pedig igen, kaptam egyből a savazást hogy én pózer vagyok mivel nincs bakancsom, én úgy gondolom hogy nem egy bakancson fog múlni, hogy metalos vagyok-e illetve nem is az öltözködésen csak én szeretem hordani a kedvenc bandáim pólóit stb.

Mi a véleményetek erről?



2022. okt. 27. 01:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha lett volna bakancsod akkor másba köt bele
2022. okt. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2022. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen. Nemtudom hány évesek vagytok de nem nőtt fel még fejben az biztos.

Másik kedvenc csapdám amikor mond egy no-name tucatbandát, akit alig ismernek, de ha te nem vágod le kikről van szó akor pózer vagy.

2022. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
ide nem irkálhatnak 12 évesek tesó
2022. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ez a csávó rohadtul gyerekes.
2022. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
90%

Te és a másik srác is gyerekek vagytok még. Ez az egész kultúra szerintem idősebbeknek van kitalálva, ez nem arról szól hogy ki mit vesz fel.


A powerwolf egyébként pont egy ilyen belépő banda.

2022. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Hogy majd felnőttök :D
2022. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

Nemtom, én is rocker/metálos vagyok, mégse vagyok olyan elvont őskövület 80-as években ragadt ember, hogy hosszú zsíros hajjal, tőfekete ruhában, kutyapórázzal az oldalamon csüngetve, acélbetétes bakancsba rohangáljak télen nyáron, ha szanaszét izzad mindenem, ha nem. Én eleve mindig megmosolygom az ilyeneket, hiába mondják magukról, hogy ez "stílus". A stílus ott kezdődik, hogy nyáron nem csihéskedek acélbetétes térdigérő bakancsban, hogy hótt büdös gombás lábam legyen, télen is értelmesen öltözködök.


Nálam a stílus ott kezdődik, hogy a fekete vagy kék Boss chino nadráhomhoz felveszem a Tom Ford ingemet a bespoke zakójával, a Ralph Lauren Chelsea csizmámat, felcsapom az Omega órámat, befújom magam egy kis MFK Baccarat Rouge 540-el, azt hadd szóljon, mindenki utánam néz az utcán.

2022. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nevetséges. De hogy teljes legyen a kép, én nem vagyok sem metálos, sem punk, sem semmi egyéb, mégis hordok olykor színes Steeleket. Ennyi. Pont.
2022. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a az 1, 2, 3, 8 és 9 eseknek hogy a kérdésemre valaszoltak
2022. okt. 27. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!