Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein oldalról valaki rendelt...

Shein oldalról valaki rendelt már cipőt? Hogyha nekem 40-es a lábam, akkor jó lesz rám a shein 40-es cipő vagy egyel nagyobb kell?

Figyelt kérdés
Sokszor vannak elszámozva a cipők,pl hogy azt írjak egy cipőre hogy 40-es de közben 39-es. Nem tudom hogy van ez a shein esetében. Aki rendelt már onnan légyszi segítsen. Illetve még szeretnék egy kabátot is onnan. Hogyha nekem 38-as a kabát méretem, akkor ott S vagy M méretet kell rendelnem. Előre is köszi a segítséget.:)

2022. okt. 31. 12:53
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Tavaly rendeltem, a belső talphosszt néztem mindkét cipőnél (kiadja ha rámész a méretre) 23,5 cm-es kellett, így az egyikből 37-est, a másikból 38-ast vettem. Tökéletesen jók lettek. A kabátnál is a centis mérettáblában bízz.
2022. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsan22 válasza:
Rendeltél már végül onnan cipőt?
2022. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen, és tökéletes lett a méret! Megkésve,de köszönöm a segítséget #1!
2023. febr. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!