Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a Butikmoda...

Rendelt már valaki a Butikmoda nevű oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról van szó: [link]


Ha rendeltél már, milyen a termékek minősége?



2022. nov. 5. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Ugyan nem kaptam választ, de rendeltem végül az oldalról. Gondoltam leírom a tapasztalataimat, hátha a jövőben valakinek ez segíteni fog.

Megbízható oldal, ráadásul nagyon gyorsan kiküldik a csomagot, az ígért kézbesítési időt betartják. Egy téli kabátot vettem, nagyon meleg és összességében jó minőségű, úgy néz ki, mint a képen. Annyi problémám volt vele, hogy a cipzár fura volt, nem volt a végén ütköző, ezért felemásan húzódott fel. Viszont minimális varrótudással ezt gyorsan orvosolni lehetett. Szerintem érdemes innen rendelni.

2022. nov. 15. 00:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad! A méretezés rendben volt? Nem kell eggyel kisebbet/nagyobbat rendelni?
2022. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem fazontól függ, amit én rendeltem abból például érdemes eggyel nagyobbat, de ezt fel is tüntették mellette, nekem meg pont kapóra jött, hogy az átlagnál kisebb kicsit.
2022. dec. 3. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. :)
2022. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jó lenne tudni a magasságod, súlyod és a rendelt kabát méretét.

Én is szemezek az oldallal, de nem merek rendelni. Egyikről pont azért mertem, mert volt egy hasonló méretekkel rendelkező kommentelő, mint én, és a rendelt termék mérete. És jó is lett rám.

2022. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!