Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Decatlonos eladó csak jót...

A Decatlonos eladó csak jót akart, hogy ne vegyem meg a majdnem 39-es "gyermek" sportcipőt?

Figyelt kérdés

A gyermekrészlegre voltak kirakva jó áron márkás sportcipőt, voltak egészen 39-ig méretezve, kinéztem egyet és jó volt az ára is.


Az egyik eladótól kértem segítséget, aki azt javasolta, hogy ne vegyem meg, mivel nem vagyok pillesúlyú, így a "gyerek" cipő hamar tönkre megy és nincs jótállás ebben az esetben.


Ezt tényleg így van, vagy csak kamu, hogy a drágább "felnőttet" vegyem meg?



2022. nov. 6. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igy van, nem rendeltetes szeru hasznalat.
2022. nov. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem kamu. Én is vettem párszor gyerekruhat, egyszer volt hogy az eladó meglepodott, de semmi ilyesmi nem volt.


A gyerekek meg egyébként is jobban nyúzzák a ruháikat. Egy felnott esetén meg évekig kiszolgal, de minimum 2-3 szezont.

2022. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 azért a ruha meg a cipő nem ugyanaz.

Kérdező, igaza volt az eladónak.

2022. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért kíváncsi lennék, hogy egy 39-es cipőt mekkora súllyal tesztelnek. Biztos kevesebb súlyú vagyok nem pehelyként is
2022. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha te 80 kiló tömörháj vagy 39-es lábbal akkor valóban problémás lehet ha pl gariztatni kell.
2022. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as: cipőt is vettem már eddig 2x gyerekrészlegről.
2022. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak sétálni akarsz benne, akkor semmi bajod nem lesz a gyerek cipőtől.


Ha edzeni, főleg, ha olyan sportot, ami futás intenzív, akkor számolnod kell azzal, hogy a gyerekre méretezett cipőben kevesebb, vékonyabb, és rosszabb minőségű csillapítás van, emiatt jó esetben csak gyorsan tönkremegy, rossz esetben EÜ problémád lehet a csillapítatlan cipőtől.

2022. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha te 80 kiló tömörháj vagy 39-es lábbal akkor valóban problémás lehet ha pl gariztatni kell."



A gariból pont nem lesz probléma, simán közölheti, hogy a gyereke hordta a cipőt, nem kell a garanciánál bemutatni a gyereket.

2022. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem sportra vettem.
2022. nov. 6. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem így cipőt, 10 percet járkáltam benne bent szőnyegen. Vissza is vittem. Jóval gyengébb minőség mint felnőttcipők. Pedig nem vagyok túlsúlyos a 60 kg val.
2023. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!