Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elsőéves egyetemistaként...

Elsőéves egyetemistaként milyen ruhában illene elmenni a gólyabálra, ha semmiképpen nem szeretnék szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés

Sajnos ezek a szép, csini ruhák általában hátul nagyon kivágottak, nekem pedig a kamaszkori akne miatt nem szép a hátamon a bőr, így azt nem akarom mutogatni, a másik pedig, hogy elég alacsony vagyok, és emiatt a szoknyák/egyberuhák az esetek nagy részében idétlenül állnak rajtam, túl hosszúak, lógnak stb.


Nadrágokban amúgy is jobban érzem magam, ezekre a gólyabálokra szoktak lányok nadrágban menni? Egyáltalán milyet illik ilyen eseményre felvenni? Valami nadrágkosztüm szerű dolgot?


Köszönöm előre is a segítséget!



2022. nov. 6. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nadrágkosztüm
2022. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a korábbi évek képeit. Alapvetően egyberuha/szoknya. De ha az nagyon nem, akkor nadrágkosztüm.
2022. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Láttam már nadrágkösztümben is vendégeket, de elég ritka. Olyan hatása van, hogy az illető csak beugrott körülnézni, de annyit már nem akar adni az alkalomra, hogy beruházzon egy ruhára. Bőven vannak nem kivágottak is, vannak felül vékony anyaggal készültek, vehetsz fel bolerót is, ha a magasságod miatt nem találsz jót, akkor vehetsz fel szoknyát valami szép blúzzal, ami takarja, a derekad, és nem látszik, hogy nem egyberuha.
2022. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy térd fölé érő ruha tökéletes lenne.

Nadrágkosztum rendkivul fura lenne. Nagyon kilognal

Akkro mar inkabb egy fekete csőnaci fekete magassarkuval es valami giccses, nagyon elegans bluzzal

2022. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 7. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Linkelek pár nadrágot, ami szerintem nagyon jó lenne erre az alkalomra szoknya helyett:

[link]

[link]

[link]

Remélem, tudtam segíteni és valamelyik elnyerte a tetszésedet. :)

2022. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bálba akkor is szoknyában menj, ha semmiképp nem szeretnél szoknyában menni.


Koktélruha vagy kisestélyi kell egy egyetemi gólyabálba.


26/L

2022. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!