Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Moon Boot hótaposó vélemények?

Moon Boot hótaposó vélemények?

Figyelt kérdés

Decemberben megyek tirolba és kéne egy téli csizma. Eddig a moon boot tűnik esélyesnek de nem találtam róla véleményeket.

Mennyire meleg?

Élőben bumszlibb mint a képeken?

Ár-érték arányban megéri?

Mennyire ázik át?

Mennyire kényelmes?

Belül szőrmézett?

AKinek van/volt esetleg annak a véleménye érdekelne :)



2022. nov. 7. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1 napig kaptam kölcsön egy fotózás alkalmával, szóval hosszú távú tapasztalatokkal nem tudok szolgálni, így mérlegeld a véleményemet:


1. Overkill. Persze jobb, mintha fázna a lábad.

2. Előben nagyon bumszli, de szerintem képen is.

3. Ezt neked kell eldöntened. Elsősorban a kinézetért/márkáért fizetsz. Az anyagminősége csak elfogadható, ennyi pénzért lehetne jobb is, de rendesen össze van rakva, valószínűleg nem lesz problémád vele.

Az extrém kinézete miatt valószínűleg kevesebbet hordanád, szóval ha "Ft/viselés"-ben gondolkodsz, nem éri meg szerintem.

Azonban teljes árhoz képest relatív jó összegért el tudod adni, ha már egyáltalán nem hordod.

4. Ez vízálló/water resistant, és nem vízhatlan/waterproof. Nagyon esős időre, vagy még durvább körülményekre az utóbbi kategóriában keress csizmát.

A talpának a csúszásgátló képességét is megkérdőjelezném.

5. Rajtam egy behordott darab (elm. könnyű behordani) volt több órán keresztül, nagyon kényelmes.

6. A legtöbb modell nem, de kapható ilyen változat is.

2022. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!