Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőrmés kapucni/gallér?

Szőrmés kapucni/gallér?

Figyelt kérdés

Jó valamire a szőrmegallér vagy a kapucni szőrös szegélye a dzsekiken? Olyan ellentmondásosnak tűnik, hogy van egy funkcionális ruhadarab, ami általában vízhatlan is, rajta meg ilyen stíluskarambol, unpraktikus szőr izé. Ráadásul volt olyan év, amikor nem lehetett kapni olyat, amin nincsenek ilyen szőrös részek, minimum leszerelhető változatban, ami esetenként még idétlenebb.

Ez kizárólag divat vagy van valamilyen fontos és pótolhatatlan funkciója, amiért megéri ilyet venni?



2022. nov. 8. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Imádom a szőrmés szegélyeket!
Utálom a szőrmés szegélyeket!
Nem szeretem kimondottan, de praktikus, ezért hordom.
Nem szeretem kimondottan, de divatos, ezért hordom.
Nekem tökmindegy.
17 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Szövetkabáton kívül nem vennék mást.

A szőrme csak dísz. A pufi dzsekik és társaikon igénytelen, stílusban összeférhetetlen, taszító a két anyag használata, de egészségére annak, akinek tetszik.


Akkor van funkciója, ha pl úgy van kialakítva, hogy ha rendesen felhúzod a kabát nyakát és melegíti belül a nyakat.

2022. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden hétköznapi télikabátomon volt ilyen szőrme az elmúlt 15 évben, de 1 kivételével semelyikről se szedtem le, pedig mind levehető volt. A mostani téli parkámon, meg a vastagabb, keményebb hidegre tartogatott pufi kabátomon is rajta van, nem divatból, de miért is vennék le a kapucniról egy olyan dolgot, ami pluszban véd a hidegtől? Szeles időben jó szolgálatot tud tenni a szőrme, még akkor is ha nem teszed fel a kapucnit, ha pedig felteszed abszolút külső szemlélőként tudod nézni a hideget.
2022. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!